Pobierz aplikację betfan na telefon
Andora – Rumunia: typy, kursy, zapowiedź | 25.03 EURO
Za nami dwa dni pełne emocji, związanych z eliminacjami do Mistrzostw Europy 2024, a to dopiero początek. Andora, w jednym z siedmiu spotkań tego dnia, zmierzy się z na swoim boisku z Rumunią. Sporym faworytem w tym starciu są goście, choć ich wyniki spadek w Lidze Narodów nie wskazują, by byli w świetnej formie. Mimo wszystko jakościowo są ponad gospodarzami, ale czy będą w stanie to pokazać na ich terenie?  Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Andora – Rumunia.

Andora – Rumunia: Zapowiedź meczu

Andora nigdy nie była drużyną, która mogłaby zagrozić nawet średniakom w Europie. W Lidze D, Ligi Narodów, nie potrafili nawiązać walki z Łotwą i Mołdawią. Tym samym zajęli trzecie miejsce i byli lepsi tylko od Liechtensteinu. Teraz będą gościć nieco poważniejszego rywala, bowiem Rumunia może pochwalić się kilkoma naprawdę niezłymi zawodnikami w drużynie. Mimo to  nie potrafili się utrzymać w dywizji B i walce o utrzymanie musieli uznać wyższość Finlandii i Czarnogóry, a co za tym idzie kolejne rozgrywki zaczną od Ligi C.

Andora - Rumunia: - Typ na mecz

Rumunia nie brała udziału w Mistrzostwach Świata, ale za to bardzo dobrze pokazali się w meczach sparingowych. Przegrali w prawdzie ze Słowenią 1:2 , jednak potrafili nawiązać równą walkę, później jednak kompletnie przejechali się po Mołdawii i wygrali 5:0. Podejrzewam, że podobnie zagrają przeciwko Andorze, która jednak mimo wielu porażek, nie wyciąga tak często piłki z siatki. Stawiam w tym starciu poniżej 3,5 gola.

1.40

PONIŻEJ 3,5 GOLA

betfan

Andora - Rumunia: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Andorą a Rumunią w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 25 marca o 20:45 na stadionie Estadi . Mecz nie będzie emitowany przez żadną stację z polskim komentarzem.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!