Pobierz aplikację betfan na telefon
Andora – Izrael: Typy, kursy, zapowiedź 21.11
W ostatnim meczu eliminacji Mistrzostw Europy 2024 w grupie I Andora podejmie na własnym obiekcie Izrael. Obie ekipy nie mają już szans na bezpośredni awans, choć Izrael mógł jeszcze liczyć w ostatniej kolejce na sprawienie niespodzianki i walkę właśnie w tej rundzie. Niestety nie powiodło się i Andorze z Izraelem pozostaje gra tylko o punkty do rankingu UEFA, a Izrael musi bić się o wejście do baraży. Potrzeba im wygranej, a czy uda się im ograć Andorę w wyjazdowym meczu? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Andora – Izrael.

Andora – Izrael typy bukmacherskie

Andora jak do tej pory w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 w 9 spotkaniach wywalczyła zaledwie 2 punkty. Były one zdobyte po remisach Białorusią oraz Kosowem. Niewątpliwie te eliminacje nie należały do najlepszych, ale i oczekiwania nie były zbyt wysokie. Izrael natomiast miał jeszcze szanse na bezpośredni awans, ale przegrywając w poprzedniej kolejce z Rumunią 1:2 zaprzepaścił je i teraz będzie liczyć na baraże. Tutaj oczywiście jasne jest, że to Izrael jest kandydatem do zwycięstwa. W Andorze jednak nie gra się łatwo - nie przegrywają oni wysoko meczów na swoim obiekcie i ja też pójdę tym tropem typując poniżej 2.5 gola w meczu. Nie spodziewam się, aby Andora mogła strzelić, a i Izrael nie powinien wbić więcej niż dwóch goli.

1.87

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Andora - Izrael kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Andora - Izrael wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim zdecydowanie reprezentacja Izraela (kurs 1.36). Znacznie mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gospodarzy - Andora, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 8.20. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Andora - Izrael to może liczyć na kurs 4.65. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.87, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.89.

Andora - Izrael GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowy mecz reprezentacji pomiędzy Andorą, a Izraelem w ramach 10 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy, odbędzie się 21 listopada o 20:45 na Estadi Nacional w Andorra la Vella. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!