Aluron Warta – Asseco Resovia: typy, kursy, zakłady 08.02 | CEV Cup

Wojciech Sikora

08 lutego 2024

Aluron Warta

Niespodziewanie w pierwszym starciu Aluron Warta przegrała aż 0:3, a co za tym idzie ich awans jest ogromnie zagrożony. Mimo, że w rewanżu zagrają na swoim boisku, muszą wygrać bez straty seta, by odprowadzić do dogrywki. Asseco Resovia pokazała klasę w poprzednim meczu i na pewno dziś będzie miała wszystko, by dopiąć kwestie awansu. Czy będziemy jednak świadkami niesamowitej remontady? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz  Aluron Warta – Asseco Resovia.

Aluron Warta - Asseco Resovia: typy, kursy, zakłady 08.02 | CEV Cup

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Asseco Resovia – Aluron Warta?
  2. Zapowiedź meczu Asseco Resovia – Aluron Warta.
  3. Jakie są kursy na mecz Asseco Resovia – Aluron Warta?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Asseco Resovia – Aluron Warta?

Aluron Warta – Asseco Resovia: zapowiedź 

Choć wydawało się w pierwszym meczu, że to Aluron będzie miał większe szanse, to jednak nie stanęli na wysokości zadania. Nawet jeśli miał przegrać, to po wyrównanej walce, tymczasem nie ugrali ani jednego seta. Teraz wracają na swoją halę, by spróbować odwrócić losy tego dwumeczu. Wyzwanie jednak przed nimi jest olbrzymie. 

1.62

ALURON WARTA WYGRA

betfan

W tak równym zestawieniu, aż ciężko ponownie spodziewać się pojedynku do zera. Zwłaszcza, że goście posiadają znakomity skład, który z dużym spokojem powinien zdobyć chociażby jednego seta. Mimo wszystko ostatecznie zwycięsko powinna wyjść drużyna Aluron, która u siebie gra niesamowicie, a na ten mecz postawi wszystko. Typuję wygraną gospodarzy,

 

Aluron Warta - Asseco Resovia: kursy bukmacherskie

  • Wygrana  Aluron Warta - 1,59
  • Wygrana Asseco Resovia - 2.17
  • Powyżej 3.5 seta - 1.40

W tym zestawianiu eksperci minimalnie wyżej typują Aluron Wartę, przez co kurs na ich wygraną jest nieco niższy i wynosi obecnie 1.59. W przypadku ewentualnego zwycięstwa gości, przelicznik jest nieco bardziej okazały, bowiem wynosi 2.17. Sam mecz może się jednak nie skończyć w trzech partiach, dlatego warto zerknąć na typ powyżej 3.5 seta z mnożnikiem 1.40.

Aluron Warta - Asseco Resovia: transmisja 

Mecz Aluron Warta a Asseco Resovia, w ramach ćwierćfinału CEV Cup edycji 2023/2024, zostanie rozegrany 8 lutego o godzinie 19:45 w Warcie. Transmisja z tego starcia na kanale Polsat Sport i na platformie Polsat Box Go. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy