Pobierz aplikację betfan na telefon
ENCE – GamerLegion: Typy, kursy, zakłady 30.04
  We wtorek polskie ENCE rozpocznie swoją przygodę w ESL Pro League 19. Ich pierwszym rywalem będzie Team GamerLegion. Polska ekipa ma nieco większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu, jednak niewątpliwie w tym meczu zobaczymy zbliżone do siebie ekipy poziomem. Kto w tym spotkaniu okaże się lepszy i zwycięży? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na ENCE – GamerLegion. Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz ENCE – GamerLegion?
  2. Zapowiedź meczu ENCE – GamerLegion
  3. Jakie są kursy na mecz ENCE – GamerLegion?
  4. Gdzie obejrzeć mecz ENCE – GamerLegion?

ENCE – GamerLegion typy bukmacherskie

1.59

ENCE WYGRA

betfan
Z pewnością ENCE po świetnym występie podczas IEM Katowice nieco obniżyło loty. To sprawiło, że słabo spisali się podczas Majora w Kopenhadze. GamerLegion natomiast w ostatnim czasie też nie rozgrywa najlepszych spotkań. ENCE od Majora w Kopenhadze miało sporą przerwę, albowiem nie rozegrali bardzo ważnych spotkaniach, a grali jedynie Skyesports Masters, gdzie przegrali 2 spotkania, a następnie występowali w zamkniętych kwalifikacjach Thunderpick. Tam wygrali 2 spotkania i przegrali jeden mecz, jednak rywale tam z najwyższej półki nie byli. Z pewnością GamerLegion to ekipa solidna, dlatego też ENCE będzie musiał zagrać solidne spotkanie, a najlepiej jeżeli zagra tak jak podczas turnieju w Polsce. Mimo wszystko GamerLegion niewątpliwie jest ekipą nieco słabszą, a dla ENCE to ważny turniej i spodziewam się, że zobaczymy przełamanie ENCE i ich zwycięstwo. Stawiam na wygraną ENCE z GamerLegion po kursie 1.59 w Betfan.

1.72

HADES LEPSZY OD ANDU

betfan
Dodatkowo warto także rozpatrzyć typy na eliminacje w tym spotkaniu. Wybrałem typ na więcej eliminacji Hadesa od aNdu z GamerLegion po kursie 1.72. Hades musi pokazać w tym meczu, że jest bardzo ważną postacią w ENCE i zabłysnąć, jeżeli marzą o wygranej.

ENCE – GamerLegion kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO2 pomiędzy ENCE, a GamerLegion. Jasno wynika, że nieznacznym faworytem do wygrania spotkania jest drużyna ENCE (kurs 1.59). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna GamerLegion, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.26.

ENCE – GamerLegion GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowy mecz ESL Pro League Season 19, rozgrywany dnia 30. kwietnia 2024 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!