Pobierz aplikację betfan na telefon
Albania – Andora: Gospodarze utrzymają trzecie miejsce w grupie?

W poniedziałek 15 listopada będziemy świadkami trzech meczów w „polskiej grupie” w ramach eliminacji MŚ 2022. Albania zagra u siebie z Andorą o trzecie miejsce w grupie I.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

El. MŚ 2022: Albania – Andora (15.11, 20:45) – zapowiedź

Albania na własnym obiekcie zmierzy się z drugą najsłabszą drużyną w naszej grupie, czyli z Andorą. Goście jak dotąd potrafili tylko wygrać dwukrotnie z San Marino, natomiast Albania zajmuje obecnie trzecie miejsce w grupie i jeżeli wygra to na pewno je utrzyma na koniec eliminacji, co będzie bardzo dobrym osiągnięciem moim zdaniem. Zakończenie eliminacji przed Węgrami, którzy dzielnie walczyli na Euro 2020 jest imponujące. Żeby tak się stało, to Albania musi ograć Andorę i jestem wręcz przekonany, że przed własną publicznością tego dokona.

El. MŚ 2022: Albania – Andora (15.11, 20:45) – Forma i ostatnie wyniki obu drużyn

Albania w ostatnim meczu poniosła dotkliwą porażkę z Anglią 0:5, natomiast Andora przegrała z Polską 1:4. Bilans Albańczyków wygląda jednak zdecydowanie lepiej w meczach przed własną publicznością. Gospodarze przegrali tylko z Polską i Anglią na własnym podwórku.

El. MŚ 2022: Albania - Andora (15.11, 20:45) - Typ na mecz

Myślę, że Albania jest w tych eliminacjach na tyle mocna, że powinna sobie bez większych problemów poradzić z Andorą i wygrać przynajmniej dwoma bramkami. Kurs na to zdarzenie jest w mojej opinii dość przyzwoity i można go dorzucić do większości kuponów AKO.

Proponowany typ: Wygrana Albanii (handicap 0:1) - kurs 1.55 z oferty BETFAN 

El. MŚ 2022: Albania - Andora (15.11, 20:45) - Transmisja

Mecz pomiędzy Albanią a Andorą w ramach eliminacji MŚ 2022 zostanie rozegrany 15 listopada o 20:45. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi Polsat Sport News.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!