Pobierz aplikację betfan na telefon
AEK – Ajax: Typy, kursy, zapowiedź 05.10
Bardzo ciekawym starcie 2 kolejki Ligi Europy w grupie B będzie starcie pomiędzy greckim AEK, a Ajaxem Amsterdam. Drużyna z Holandii wpadła w niesamowity dołek formy w tym sezonie i nie może wygrywać meczów ani na europejskich boiskach ani w lidze holenderskiej. AEK natomiast bardzo dobrze rozpoczął zmagania w Lidze Europy, albowiem od sensacyjnego zwycięstwa z Brighton. Czy znów grecki AEK ogra silniejszy zespół, jakim niewątpliwie jest Ajax Amsterdam? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na AEK – Ajax.

AEK – Ajax typy bukmacherskie

Ajax Amsterdam w tym sezonie spisuje się bardzo źle. Nie potrafią oni wygrywać spotkań, czy to w holenderskiej lidze, czy na europejskich boiskach. Co prawda udało się Ajaxowi wywalczyć 1 cenny punkt w starciu z Marsylią, jednak grupa jest tak trudna, a gra Ajaxu tak przeciętna, że ciężko będzie awansować do fazy pucharowej. Teraz również czeka ich ciężki wyjazd do Grecji, gdzie zmierzą się z AEK. Uważam jednak, że tutaj nieco bukmacherzy przesadzili z faworyzowaniem AEK-u. Oczywiście Ajax ma swoje problemy, ale dalej posiada klasowych zawodników i klasowy sztab, więc stawiam tutaj na X/2 - remis lub wygrana Ajaxu po kursie 1.68 w Betfan.

1.68

X/2 - REMIS LUB AJAX

betfan

AEK - Ajax kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie AEK - Ajax wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna AEK-u (kurs 2.11). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Ajaxu Amsterdam, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.10. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu AEK - Ajax to może liczyć na kurs 3.75. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.57, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie znacznie wyższym, bo 2.26.

AEK - Ajax GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Czwartkowy mecz pomiędzy AEK, a Ajaxem Amsterdam w ramach 2 kolejki piłkarskiej Ligi Europy, odbędzie się 5 października o 18:45 na OPAP Arena w Atenach. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na platformie streamingowej Viaplay.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!