400 zł za wygrane Bayeru, Girony i Juve – promocja BETFAN

Kamil Błaszczyk

26 stycznia 2024

400 zł, promocja, Bayer Leverkusen

Tylko dla nowych graczy mamy specjalną okazję – możliwość zgarnięcia 100 zł, za każde zwycięstwo liderów Bundesligi, LaLiga i Serie A! A jeżeli Bayer, Girona i Juve zaliczą komplet wygranych, dorzucamy dodatkową stówkę – zatem łącznie możesz otrzymać 400 zł!

Zgarnij łącznie 400 zł za wygrane liderów swoich lig – promocja BETFAN dla nowych graczy

400 zł za wygrane Bayeru, Girony i Juve - promocja BETFAN

Bayer Leverkusen i Girona to z pewnością sensacyjni liderzy w swoich rodzimych ligach. Jesteśmy już za półmetkiem sezonu, więc możemy jasno stwierdzić, że wyniki te nie są przypadkowe. Juventus z pewnością nie jest aż takim zaskoczeniem, ale przy mocnej konkurencji w postaci drużyn z Mediolanu, czy Neapolu, na pewno należy również i ten fakt docenić. BETFAN ma dla nowych graczy świetną ofertę! Leglany, polski bukmacher płaci łącznie 400 zł za wygrane Bayeru, Girony i Juventusu w swoich meczach ligowych w weekend. Pewne 100 zł za zwycięstwo każdego z zespołów i dodatkowa stówka za zwycięstwa wszystkich trzech. Z taką wspaniałą ofertą zapowiada się weekend pełen emocji!

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

• Otwórz konto z kodem SPORTBETFAN

• Wpłać dokładnie 40 zł

2. ZAGRAJ KUPON NA BUNDESLIGĘ, SERIE A LUB LA LIGĘ

• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 40 zł i umieść na nim dowolne zdarzenie/zdarzenia z Bundesligi, Serie A lub LaLiga (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 28.01, godz. 23:59)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Za każde zwycięstwo lidera Bundesligi, Laliga i Serie A otrzymasz freebet 100 zł. A jeżeli te drużyny zanotują komplet zwycięstw, w ciągu 48 godzin od końca niedzieli otrzymasz łączny freebet 400 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

SPRAWDŹ STRONĘ PROMOCJI

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny portalu Sport Betfan. Ze sportem ma dużo wspólnego od lat młodzieńczych, a w szczególności z piłką nożną oraz tenisem. Sercem najbardziej związany z Ekstraklasą oraz Premier League. Prywatnie magister zarządzania. W wolnym czasie, poza światem sportu, pasjonat podróży, kina oraz analizy bukmacherskiej.

Najnowsze wpisy