300 zł za Ancelottiego żującego gumę – promocja Liga Mistrzów

Kamil Błaszczyk

13 lutego 2024

Promocja, 300 zł, Carlo Ancelotti

Tylko dla nowych graczy BETFAN ma specjalną okazję – możliwość zgarnięcia 300 zł, jeśli kamera telewizyjna w trakcie meczu RB Lipsk – Real Madryt pokaże Carlo Ancelottiego żującego gumę!

Zgarnij 300 zł za Ancelottiego żującego gumę w meczu z RB Lipsk

300 zł za Ancelottiego żującego gumę - promocja Liga Mistrzów

Real Madryt w pierwszym meczu 1/8 finału tegorocznej edycji Ligi Mistrzów zmierzy się z RB Lipsk. Nie sam wynik spotkania jednak będzie interesował nas najbardziej, a to, co zobaczymy w kamerach telewizyjnych. BETFAN oferuje 300 zł za wydarzenie praktycznie pewne, czyli za żującego gumę Carlo Ancelottiego podczas tego jakże ważnego spotkania. Włoski trener kojarzy się przede wszystkim z dwoma rzeczami: żuciem gumy oraz paleniem cygara. Miejmy nadzieję, że w meczu z Lipskiem zobaczymy pierwszą z nich. Sprawdź szczegóły oferty ->

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

• Otwórz konto z kodem SPORTBETFAN

• Wpłać dokładnie 40 zł

2. ZAGRAJ KUPON NA MECZ LIPSK – REAL MADRYT

• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 30 zł i umieść na nim dowolne zdarzenie z oferty Lipsk – Real Madryt (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 14.02, godz. 23:59)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli Carlo Ancelotti będzie żuł gumę w trakcie meczu z Lipskiem, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 300 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny portalu Sport Betfan. Ze sportem ma dużo wspólnego od lat młodzieńczych, a w szczególności z piłką nożną oraz tenisem. Sercem najbardziej związany z Ekstraklasą oraz Premier League. Prywatnie magister zarządzania. W wolnym czasie, poza światem sportu, pasjonat podróży, kina oraz analizy bukmacherskiej.

Najnowsze wpisy