Pobierz aplikację betfan na telefon
2. liga: Olimpia Elbląg – Motor Lublin, specjalna oferta BETFAN

W jedynym poniedziałkowym meczu 2. ligi Olimpia Elbląg podejmie Motor Lublin. BETFAN w swojej codziennej promocji MATCHDAY BOOST podwyższył kurs na jedno z wydarzeń tej rywalizacji. 

2. liga: Olimpia Elbląg – Motor Lublin (30.08 18:15) – MATCHDAY BOOST

Zaczęła się przerwa reprezentacyjna, co oznacza, że grać będą tylko niższe ligi. W poniedziałek zostanie rozegrany mecz 2. ligi. Olimpia Elbląg zmierzy się o 18:15 z Motorem Lublin. BETFAN w swojej specjalnej promocji MATCHDAY BOOST podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tej rywalizacji. Polski legalny bukmacher podwyższył kurs na zwycięstwo Motoru Lublin na aż 3.00 (tradycyjna oferta kurs 2.35). Jest to więc doskonała oferta dla typerów, którzy chcieli obstawić wygraną gości, można zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 100 złotych.

2. liga: Olimpia Elbląg – Motor Lublin (30.08 18:15) – zapowiedź

Mecz Olimpia Elbląg – Motor Lublin będzie ostatnim pojedynkiem w 6. kolejce 2. ligi. Gospodarze są wyżej w tabeli. Zajmują piątą pozycję i po pięciu kolejkach zdobyli dziesięć punktów. Pokonali Hutnik Kraków, Pogoń Siedlce i Sokół Ostróda, przegrali za to z Wigrami Suwałki. Motor Lublin jest drugim zespołem jeżeli chodzi o zdobywanie bramek, ale nieco gorzej radzi sobie z gromadzeniem punktów. Po pięciu kolejkach ma na swoim koncie siedem oczek, co daje piłkarzom dopiero 11. lokatę. Pokonali Znicz Pruszków i Hutników Kraków, zremisowali z rezerwami Śląska Wrocław i przegrali z Ruchem Chorzów oraz Pogonią Siedlce.

W dwóch ostatnich bezpośrednich spotkaniach górą byli piłkarze Motoru Lublin, dlatego warto skorzystać z MATCHDAY BOOSTa oferowanego przez BETFAN.

2. liga: Olimpia Elbląg – Motor Lublin (30.08 18:15) – transmisja. Gdzie obejrzeć?

Spotkanie 2. ligi między Olimpią Elbląg a Motorem Lublin odbędzie się w poniedziałek 30 sierpnia o 18:15. Mecz będzie można śledzić w telewizji. Transmisja „na żywo” będzie nadawana na TVP Sport.

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!