Pobierz aplikację betfan na telefon
Zoria Ługańsk – Slavia Praga: Typy, kursy, zapowiedź 31.08
W czwartek w Lublinie w 4 rundzie eliminacji Ligi Europy zmierzy się ukraińska drużyna Zoria Ługańsk. Jej przeciwnikiem będzie czeska Slavia Praga, która z własnego obiektu wywiozła dość pewną, dwubramkową przewagę. Teraz będą jej bronić w Polsce, ale wydaje się, że nie będzie to dla nich trudne zadanie i Slavia powinna zakwalifikować się do fazy grupowej Ligi Europy. Czy tak się też stanie? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Zoria Ługańsk – Slavia Praga.

Zoria Ługańsk – Slavia Praga typy bukmacherskie

Po wygranym meczu 2:0 w Czechach Slavia Praga stanie do rywalizacji w drugim meczu z ukraińskim zespołem Zorii Ługańsk. Oczywiście ponownie w tym meczu będzie faworytem Slavia i wydaje się, że powinni oni powiększyć jeszcze przewagę z pierwszego spotkania. Tam Zoria praktycznie tylko broniła dostępu do swojej bramki i choć robiła to skutecznie do 81 minuty to po utracie pierwszego gola gra zupełnie się posypała i po sporym błędzie w obronie w 94 minucie stracili drugiego gola. Spodziewam się, że i w tym meczu to Slavia Praga okaże się lepszym zespołem - typuję wygraną Slavii po kursie 1.45 w ofercie bukmachera Betfan.

1.45

WYGRANA SLAVII P.

betfan

Zoria Ługańsk - Slavia Praga kursy bukmacherskie

Analitycy sportowi przedstawili dla bukmacherów kursy bukmacherskie na spotkanie Zoria Ługańsk - Slavia Praga. Wskazania na faworyta meczu to drużyna czeska - Slavia Praga (kurs 1.45). Znacznie mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Zoria Ługańsk, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 6.40. Typer, który zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu może liczyć na kurs 4.45. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 2.12, natomiast over 2.5 gola w meczu został wyceniony na poziomie nieco niższym, albowiem 1.70.

Zoria Ługańsk - Slavia Praga GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Czwartkowy mecz pomiędzy Zorgią Ługańsk, a Slavią Pragą w ramach 4 rundy eliminacji Ligi Europy sezonu 2023/2024, odbędzie się 31 sierpnia o 19:00 na stadionie Arena Lublin w Lublinie. Spotkanie nie będzie transmitowane na żywo przez żadną stację telewizyjną live.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!