Znicz Pruszków – Motor Lublin: Typy, kursy, zapowiedź 10.11

Adrian Krawczyk

09 listopada 2023

Znicz Pruszków - Motor Lublin: Typy, kursy, zapowiedź 10.11
W piątkowym meczu rozpoczynającym 15 kolejkę Fortuna 1 Liga Znicz Pruszków zmierzy się z Motorem Lublin. Jak do tej pory drużyna z Lublina świetnie prezentuje się w 1 Lidze i w tym spotkaniu według analityków jest kandydatem do zwycięstwa. Oczywiście Znicz nie złoży broni na własnym stadionie i z pewnością będzie walczyć o punkty. Czy któraś drużyna wywalczy komplet? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Znicz Pruszków – Motor Lublin.

Znicz Pruszków – Motor Lublin: typy bukmacherskie

Znicz Pruszków i Motor Lublin to dwie drużyny, które świetnie rozpoczęły sezon i po kilku pierwszych kolejkach plasowały się w czele tabeli Fortuna 1 Liga. Teraz, gdy zbliżamy się do półmetka tych rozgrywek Znicz znacznie opadł z formy i na ten moment zajmuje ostatnią pozycję w tabeli. Motor natomiast radzi sobie bardzo dobrze, albowiem jest na 7 miejscu ze stratą zaledwie 4 punktu do lidera. Jeżeli dalej będą tak punktować mogą myśleć o nawet awansie do Ekstraklasy. Takie spotkanie jak to ze Zniczem, który jest w słabej dyspozycji na ten moment muszą wygrać. Dlatego ja typuję wygraną Motoru ze Zniczem po kursie 2.35 w ofercie bukmachera Betfan.

2.35

WYGRANA MOTORU

betfan

Znicz Pruszków - Motor Lublin kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Znicz Pruszków - Motor Lublin wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Motoru Lublin (kurs 2.35). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Znicz Pruszków, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.80. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Znicz Pruszków - Motor Lublin to może liczyć na kurs 3.10. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.96, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.73.

Znicz Pruszków - Motor Lublin GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy Zniczem Pruszków, a Motorem Lublin w ramach 15 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 10 listopada o 18:00 na Stadionie MZOS Znicz w Pruszkowie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy