Zgarnij 60 000 zł na powrót Ekstraklasy! Promocja BETFAN

Kamil Błaszczyk

08 lutego 2024

Ekstraklasa, promocja, 60 000 zł

Prawdziwa szóstka w Essa! Wraca ona, one and only – EKSTRAKLASA! Przez zimę w większości klubów nie doszło do wielu zmian, więc trafienie AKO6 nie powinno stanowić dla Ciebie problemu. Jest o co walczyć – 60 000 zł do podziału dla wygranych! BETFAN Ma również nagrodę pocieszenia – freebet 30 zł!

Zgarnij 60 000 zł na powrót Ekstraklasy! Promocja BETFAN

60 000 zł w puli na powrót Ekstraklasy – ustrzel szóstkę!

Tak! Już w weekend wraca nasza ukochana Ekstraklasa. I choć czasem jest dosyć ogórkowo to przecież i tak na co dzień namiętnie śledzimy i oglądamy polską ligę. Już w piątek hitowe starcie Ruchu Chorzów z Legią Warszawa na Stadionie Śląskim! Zapowiada się nam weekend pełen wrażeń i emocji związanych z Ekstraklasą.

BETFAN dodatkowo podgrzewa te emocje i oferuje promocje, w której do zgarnięcia w puli nagród jest aż 60 000 zł! Żeby wygrać wystarczy być ekspertem i wytypować 6 wyników 1×2 najbliższej kolejki Ekstraklasy. Jeżeli trafisz 5/6 to nie przejmuj się. Polski, legalny bukmacher przewidział dla Ciebie również nagrodę freebet 30 zł! Sam kupon grasz jedynie za 15 zł, więc trzeba przyznać, że jest to bardzo niewiele w stosunku do całkowitej puli nagród w tej promocji! A zatem nie zwlekaj. Sprawdź stronę promocji i zagraj. Poniżej możesz przeczytać dokładne warunki oferty ->

Jeżeli nie masz jeszcze konta w BETFAN to możesz skorzystać ze świetnej oferty i zgarnąć potrojenie pierwszej wpłaty. Sprawdź szczegóły i zarejestruj się z kodem SPORTBETFAN.

1. ZAGRAJ KUPON

• Postaw kupon złożony w całości z dowolnych 6 meczów najbliższej kolejki Ekstraklasy

• Zdarzenia tylko z oferty przedmeczowej

• Typy tylko z marketów 1,X,2 (wygrana gospodarzy, remis lub wygrana gości)

• Liczba prób nieograniczona – grać można do rozpoczęcia meczu Piast Gliwice vs. Górnik Zabrze

2. ZGARNIJ FREEBET

• Jeżeli Twój kupon okaże się wygrany weźmiesz udział w podziale 60 000 zł w freebetach

• Pula zostanie podzielona wsród graczy, którzy wygrają swój kupon

• Każdemu przysługuje 1 freebet

• W promocji biorą udział tylko kupony zagrane za środki z salda głównego

• Dla wszystkich którzy trafią 5/6 typów na swoim kuponie rozdamy nagrodę pocieszenie – freebet 30 zł

3 GRAJ ZA FREEBET

• Freebet wykorzystasz na dowolne zakłady. Nie ma on wymogu kursu, liczby zdarzeń czy daty wydarzenia. Pamiętaj, by nie przekroczyć daty ważności.

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny portalu Sport Betfan. Ze sportem ma dużo wspólnego od lat młodzieńczych, a w szczególności z piłką nożną oraz tenisem. Sercem najbardziej związany z Ekstraklasą oraz Premier League. Prywatnie magister zarządzania. W wolnym czasie, poza światem sportu, pasjonat podróży, kina oraz analizy bukmacherskiej.

Najnowsze wpisy