Pobierz aplikację betfan na telefon
Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała: Typy, kursy, zakłady 03.03

W ostatnim niedzielnym meczu 22. kolejki Fortuna 1 Liga Zagłębie Sosnowiec zmierzy się na własnym obiekcie z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Obie ekipy plasują się na dwóch ostatnich miejscach w tabeli. Zagłębie Sosnowiec jednak ma zaledwie 11 punktów i z pewnością będzie im ciężko choćby powalczyć o utrzymanie. Czy dzięki temu Podbeskidzie wywalczy 3 punkty i da sobie szansę na utrzymanie? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała?
  2. Zapowiedź meczu Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała
  3. Jakie są kursy na mecz Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała?

Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała typy bukmacherskie

1.58

REMIS LUB PODBESKIDZIE

betfan

Zagłębie Sosnowiec to niewątpliwie najgorsza drużyna tego sezonu, albowiem w 21. meczach wywalczyła zaledwie 11 punktów. Podbeskidzie niestety nie jest dużo lepsze, albowiem wywalczyli zaledwie 6 punktów więcej, jednak mimo wszystko mają jeszcze szanse utrzymanie, ale aby się to stało z pewnością muszą dzisiaj wywalczyć 3 punkty. Podbeskidzie niewątpliwie jest to ekipa, która jeszcze niedawno grała w Ekstraklasie, a teraz może spaść do 2. Ligi. Tutaj zagrają na wyjeździe i będzie to ciężko spotkanie, ale nie spodziewam się, aby mieli tutaj przegrać ze słabym Zagłębiem, dlatego typuję brak porażki Podbeskidzia po kursie 1.58.

 

Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała kursy bukmacherskie

  • Wygrana Zagłębie Sosnowiec – 2.32
  • Remis – 3.35
  • Wygrana Podbeskidzie Bielsko-Biała – 2.94
  • Powyżej 2.5 goli – 1.86
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.73

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Zagłębia Sosnowiec (kurs 2.32). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Podbeskidzie Bielsko-Biała, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.94. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała to może liczyć na kurs 3.35. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.86, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.88.

Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Podbeskidziem Bielsko-Biała w ramach 22. kolejki polskiej Fortuna 1. Ligi, odbędzie się 3 marca o 18:00 na Arcelor Mittal Park w Sosnowcu. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała można oglądać w telewizji Polsat Sport Premium 1.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!