Pobierz aplikację betfan na telefon
Zagłębie Sosnowiec – Motor Lublin: Typy, kursy, zapowiedź 08.12

W drugim piątkowym meczu 18 kolejki Fortuna 1 Ligi Zagłębie Sosnowiec podejmie na własnym obiekcie Motor Lublin. Drużyna gospodarzy bardzo źle spisuje się w tym sezonie i niewątpliwie przed własną publicznością musi szukać punktów. Motor natomiast cały czas jest w walce o czołową szóstkę i z pewnością chciałby dopisać 3 punkty do swojego konta z tak słabym rywalem. Czy taka sztuka im się uda? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Zagłębie Sosnowiec – Motor Lublin.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Zagłębie Sosnowiec – Motor Lublin?
  2. Zapowiedź meczu Zagłębie Sosnowiec – Motor Lublin
  3. Jakie są kursy na mecz Zagłębie Sosnowiec – Motor Lublin?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Zagłębie Sosnowiec – Motor Lublin?

Zagłębie Sosnowiec – Motor Lublin typy bukmacherskie

2.56

WYGRANA MOTORU

betfan

Zagłębie Sosnowiec po 16 rozegranych meczach plasuje się na ostatniej pozycji w Fortuna 1 Liga. Wywalczyli oni w tym sezonie na ten moment zaledwie 11 punktów i z pewnością jest to wynik bardzo słaby. Ostatnie spotkanie Zagłębie Sosnowiec wygrało 27 września. Od tego momentu notowali serię 9 meczów bez zwycięstwa. Motor Lublin natomiast jak do tej pory jest czarnym koniem rozgrywek. Dzięki temu plasuje się obecnie na 7 pozycji z dorobkiem 26 punktów. Ja spodziewam się, że Motor tutaj wygra, pomimo że zagra na wyjeździe. Typuję ich zwycięstwo po kursie 2.56.

 

Zagłębie Sosnowiec - Motor Lublin kursy bukmacherskie

  • Wygrana Zagłębia Sosnowiec - 2.72
  • Remis - 3.20
  • Wygrana Motoru Lublin- 2.56
  • Powyżej 2.5 goli - 2.22
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.95

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Zagłębie Sosnowiec - Motor Lublin wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna GKS-u Tychy (kurs 1.76). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Polonia Warszawa, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.20. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Zagłębie Sosnowiec - Motor Lublin to może liczyć na kurs 3.80. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.22, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.61.

Zagłębie Sosnowiec - Motor Lublin GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Motorem Lublin w ramach 18 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 8 grudnia o 20:30 na ArcelorMittal Park w Sosnowcu. Spotkanie Zagłębie Sosnowiec - Motor Lublin będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu live przeprowadzi Polsat Sport Extra.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!