Pobierz aplikację betfan na telefon
Zagłębie Sosnowiec – Lechia Gdańsk: Typy, kursy, zapowiedź 03.09
  W pierwszym niedzielnym meczu 7 kolejki Fortuna 1 Ligi zmierzy się Zagłębie Sosnowiec z Lechią Gdańsk. Mecz zapowiada się na niezwykle wyrównany, choć Zagłębie Sosnowiec w bardzo słabym stylu rozpoczęło sezon, albowiem po 6 meczach mają na swoim koncie zaledwie 2 punkty. Lechia punktuje nieco lepiej, albowiem ma ich 10 i plasuje się na 7 pozycji w ligowej tabeli. Czy w meczu z Sosnowcem dołożą kolejne 3 punkty? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Zagłębie Sosnowiec – Lechia Gdańsk. 

Zagłębie Sosnowiec – Lechia Gdańsk typy bukmacherskie

Drużyna Zagłębia Sosnowiec bardzo źle rozpoczęła zmagania nowego sezonu w Fortuna 1 Liga. Po 6 kolejkach plasuje się na przedostatnim miejscu z dorobkiem dwupunktowym po remisie z Odrą Opole oraz Wisłą Płock. Co ciekawe drużyna z Sosnowca remisowała z potencjalnie mocniejszymi rywalami, a z potencjalnie słabszymi przegrywała spotkania. Teraz wydaje się, że Lechia ma większe szanse, aczkolwiek kurs na ich wygraną został ustawiony dość wysoko. Spodziewam się jednak, że pokażą swoją klasę dlatego też typuję wygraną Lechii Gdańsk w tym meczu. Kurs jest naprawdę atrakcyjny i wynosi 2.53 w ofercie bukmachera Betfan.

2.53

WYGRANA LECHII

betfan

Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Lechii Gdańsk (kurs 2.53). Minimalnie mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Zagłębie Sosnowiec, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.77. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk to może liczyć na kurs 3.25. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.90, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.87.

Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Lechią Gdańsk w ramach 7 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 3 września o 12:40 na Stadionie ArcelorMittal Park w Sosnowcu. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanale telewizyjnym Polsat Sport.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!