Zagłębie Sosnowiec – Arka Gdynia: Typy, kursy, zapowiedź 12.11 | 1 Liga

Jan Paździerski

11 listopada 2023

arka-gdynia-typy
Bardzo ciekawie zapowiada się mecz 15. kolejki polskiej 1 ligi, pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Arką Gdynia. Już w najbliższą niedzielę, czeka nas ciekawe starcie polskiej 1 ligi. Ekipa z Sosnowca, podejmie na własnym boisku zespół przyjezdnych z Gdyni. Obie ekipy będą mocno zmobilizowane aby zdobyć 3 punkty, i obie udowadniały nie raz, że potrafią konstruować groźne akcje. Kto dziś okaże się lepszy? Czy ekipa gospodarzy zdoła zatrzymać 3 punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Zagłebie Sosnowiec – Arka Gdynia.

Zagłębie Sosnowiec – Arka Gdynia: typy bukmacherskie

W nadchodzącą niedzielę zapowiada się starcie dwóch drużyn, których celem przedsezonowym jest zajęcie miejsc w górnej połowie tabeli. Zespół Zagłębia Sosnowiec, powita na swoim boisku zespół przyjezdnych z Gdyni, w niedzielnym starciu w ramach rozgrywek 1 ligi. Dla obu ekip, początek sezonu mocno odbiegał od tego, co prezentują w ostatnich kilku meczach. Gospodarze, będą próbowali wykorzystać przewagę własnego boiska, i zdobyć bardzo cenne dla nich 3 punkty. Z biegiem tygodni drużyna zaczęła powoli odzyskiwać formę, co znajduje swoje odzwierciedlenie w coraz wyższej pozycji w tabeli. Zespół Arki, na pewno nie da łatwo za wygraną, więc czekają nas duże emocje. Obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.

1.70

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia: kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich ofertach przedstawili kursy bukmacherskie na spotkanie polskiej 1 ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Arką Gdynia. W tym meczu kurs na zwycięstwo gospodarzy to 3.65. Na triumf ekipy gości, bukmacherzy proponują kurs rzędu 1.92. W przypadku podziału punktów, możemy znaleźć przelicznik 3.60.

Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz pomiędzy drużynami Zagłębia Sosnowiec i Arki Gdynia, w ramach 15 kolejki polskiej 1 ligi, odbędzie się 12 listopada o 18:00 na Stadionie Zagłębia Sosnowiec. Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną polską stację telewizyjną.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach, zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy