Pobierz aplikację betfan na telefon
Zagłębie Lubin – Warta Poznań: Typy, kursy, zapowiedź 24.09
W meczu 9 kolejki polskiej Ekstraklasy będziemy świadkami ciekawego starcia, w którym Zagłębie Lubin zmierzy się z Wartą Poznań. Jak do tej pory Zagłębie bardzo dobrze spisuje się w tym sezonie, choć w ostatniej kolejce dość niespodziewanie uległo Stali Mielec. Warta natomiast solidnie punktuje i zajmuje miejsce w środkowej części adekwatne do pokładanych nadziei. Czy Zagłębie Lubin wróci na zwycięską ścieżkę i ogra Wartę Poznań? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Zagłębie Lubin – Warta Poznań.

Zagłębie Lubin – Warta Poznań typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin jak do tej pory w polskiej Ekstraklasie po 8 spotkaniach ma na swoim koncie łącznie 13 punktów. Warta natomiast ma ich o 4 mniej, albowiem 9. Oczywiście różnica nie jest znacząca i gdyby Zagłębie wygrało ze Stalą to wtedy można byłoby mówić o różnicy. Warta to solidny zespół i z pewnością będzie chciała się postawić swojemu rywalowi. W moim odczuciu ma duże szanse pomimo, że zagra na wyjeździe i to Zagłębie jest faworytem. Spodziewam się jednak dość zamkniętego spotkania, albowiem średnia liczba bramek zdobywanych przez obie ekipy to nieco ponad 1 gol na mecz. Dlatego też typuję poniżej 2.5 gola w meczu po kursie 1.74 w Betfan.

Zagłębie Lubin - Warta Poznań kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Zagłębie Lubin - Warta Poznań wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Zagłębia Lubin (kurs 2.18). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Warta Poznań, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.55. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Zagłębie Lubin - Warta Poznań to może liczyć na kurs 3.25. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.06, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.74.

1.74

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Zagłębie Lubin - Warta Poznań GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Zagłębiem Lubin, a Wartą Poznań w ramach 9 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy, odbędzie się 24 września o 12:30 na Stadionie Zagłębia Lubin. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu przeprowadzi Canal+ Sport 3, a także Canal+ Sport.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!