Pobierz aplikację betfan na telefon
Zagłębie Lubin – Radomiak Radom: Typy, kursy, zapowiedź 29.10
  W pierwszym niedzielnym meczu 13 kolejki polskiej piłkarskiej Ekstraklasy Radomiak Radom podejmie na wyjeździe drużynę Zagłębia Lubin. Do pewnego czasu Zagłębie prezentowało się świetnie w Ekstraklasie i zajmowało czołowe miejsca. Teraz jednak nieco obniżyli loty i spadli nieco w tabeli, jednak dalej liczą się w walce o czołowe miejsca. Czy uda im się ograć Radomiak Radom? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Zagłębie Lubin – Radomiak Radom.

Zagłębie Lubin – Radomiak Radom typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin oraz Radomiak Radom jak do tej pory pierwszą część sezonu mogą zaliczyć z pewnością do udanych. Zagłębie plasuje się na 6 lokacie z dorobkiem 20 punktów, natomiast Radomiak jest 2 lokaty niżej i ma na swoim koncie 5 punktów mniej. Wydaje się, że dla obu ekip jest to dobry wynik, albo raczej w prognozach byli pretendowani do środkowej części tabeli. Ciężko wskazać kto wygra to spotkanie. Zagłębie będzie miało przewagę, albowiem zagra u siebie, jednak Radomiak jest solidną ekipą, potrafiącą grać z takimi ekipami jak Zagłębie. Ja pójdę tutaj w gole - spodziewam się, że spotkanie będzie raczej underowe, a o wygranej może zadecydować nawet 1 bramka. Typuję poniżej 2.5 gola w meczu po kursie 1.80.

1.80

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Zagłębie Lubin - Radomiak Radom kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Zagłębie Lubin - Radomiak Radom wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Zagłębia Lubin (kurs 2.25). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Radomiak Radom, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.30. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Zagłębie Lubin - Radomiak Radom to może liczyć na kurs 3.20. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.98, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.80.

Zagłębie Lubin - Radomiak Radom GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Zagłębiem Lubin, a Radomiakiem Radom w ramach 13 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy, odbędzie się 29 października o 12:30 na KGHM Zagłębie Arena w Lubinie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu przeprowadzi Canal+ Sport 3, a także Canal+ Sport.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!