Pobierz aplikację betfan na telefon
Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin: Typy, kursy, zapowiedź 03.09
W niedzielę w 7 kolejce polskiej piłkarskiej Ekstraklasy Zagłębie Lubin zmierzy się z Pogonią Szczecin. Zagłębie jak do tej pory jest rewelacją najwyższej polskiej piłkarskiej Ekstraklasy, natomiast Pogoń jak do tej pory największym rozczarowaniem. Portowcy co prawda rozegrali jedno spotkanie mniej, ale mają na swoim koncie zaledwie 6 punktów po 5 meczach. Czy w końcu uda im się zapunktować i nieco awansować w ligowej tabeli? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin. 

Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin typy bukmacherskie

Pogoń Szczecin po odpadnięciu z Ligi Konferencji Europy może skupić się już na rozgrywkach ligowych. Z pewnością Pogoń musi nadrobić swoją sytuację ligową, albowiem po 5 rozegranych meczach ma na swoim koncie zaledwie 6 punktów. Dodatkowo wyprzedali trochę zawodników, więc starcie z Zagłębiem Lubin z pewnością do łatwych należeć nie będzie. Spodziewam się, że Zagłębie na własnym obiekcie postawi trudne warunki dlatego też typuję ich wygraną po atrakcyjnym kursie 2.80 w ofercie bukmachera Betfan.

2.80

WYGRANA ZAGŁĘBIA

betfan

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Pogoni Szczecin (kurs 2.63). Minimalnie mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Zagłębie Lubin, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.80. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin to może liczyć na kurs 3.40. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.76, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.04.

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Zagłębiem Lubin, a Pogonią Szczecin w ramach 7 kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 3 września o 15:00 na Stadionie Zagłębia Lubin w Lubinie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanale telewizyjnym Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!