Wyspy Zielonego Przylądka – Egipt: Typy, kursy, zapowiedź 22.01

Adrian Krawczyk

22 stycznia 2024

Egipt, typy

W ostatniej kolejce w grupie B Pucharu Narodów Afryki Wyspy Zielonego Przylądka, czyli dość niespodziewany lider tej grupy podejmie wydaje się, że najmocniejszą ekipę tej grupy, czyli reprezentację Egiptu. Aby Egipt awansował z tej grupy musi liczyć co najmniej na remis, a najlepiej na wygraną, aby nie oglądać się na rywali. Czy im się uda? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Wyspy Zielonego Przylądka – Egipt.

Z artykułu dowiesz się:

 1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Wyspy Zielonego Przylądka – Egipt?
 2. Zapowiedź meczu Wyspy Zielonego Przylądka – Egipt
 3. Jakie są kursy na mecz Wyspy Zielonego Przylądka – Egipt?
 4. Gdzie obejrzeć mecz Wyspy Zielonego Przylądka – Egipt?

Wyspy Zielonego Przylądka – Egipt typy bukmacherskie

1.47

WYGRANA EGIPTU

betfan

Wyspy Zielonego Przylądka to spora sensacja tegorocznych rozgrywek Pucharu Narodów Afryki. Po 2 spotkaniach mają komplet punktów i pewny awans z fazy grupowej do fazy pucharowej. Co ciekawe nie mierzyli się z łatwymi rywalami, albowiem choć Mozambik jest faktycznie na ich poziomie, tak ogranie Ghany 2:1 robi spore wrażenie. Teraz czeka ich jeszcze cięższe zadanie, albowiem zmierzą się z Egiptem, który dość sensacyjnie może odpaść w tym turnieju już na fazie grupowej. Oczywiście Egipt jednak jest reprezentacją znacznie silniejszą i muszą tutaj wygrać, aby pewnie awansować z 2. miejsca z grupy, w szczególności, że Wyspy o nic nie zagrają. Typuję wygraną Egiptu.

 

Wyspy Zielonego Przylądka - Egipt kursy bukmacherskie

 • Wygrana Wyspy Zielonego Przylądka– 7.00
 • Remis – 3.90
 • Wygrana Egiptu – 1.47
 • Powyżej 2.5 goli – 2.16
 • Obie drużyny strzelą gola – 2.37

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Wyspy Zielonego Przylądka - Egipt wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Brentford (kurs 1.90). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Nottingham Forest, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.70. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Wyspy Zielonego Przylądka - Egipt to może liczyć na kurs 3.50. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.16, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.62.

Wyspy Zielonego Przylądka - Egipt OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Wyspami Zielonego Przylądka, a Egiptem w ramach 3. kolejki Pucharu Narodów Afryki, odbędzie się 22 stycznia o 21:00 na Stade Felix Houphouet-Boigny w Abidjan. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

   • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
   

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy