Wyspy Owcze – Polska: Promocja – 300 zł za słowa „brakuje Lewego”

Kamil Błaszczyk

11 października 2023

Robert Lewandowski, Polska, typy, promocje

Jak Polska poradzi sobie z Wyspami Owczymi bez Lewandowskiego? Nie zdziwi nas, jeśli jego brak będzie odczuwalny, co nie umknie uwadze komentatorów. Czy w trakcie transmisji wspomną o tym, że absencja kapitana wpływa na postawę biało-czerwonych? Jeżeli komentator użyje zwrotu „brakuje Lewego” lub innego sformułowania nawiązującego do jego odczuwalnej nieobecności, nowi gracze zgarną aż 300 zł bonusu!

300 zł za słowa 'Brakuje Lewego” – promocja BETFAN dla nowych graczy

Wyspy Owcze - Polska: Promocja - 300 zł za słowa "brakuje Lewego"

Już w czwartek o 20:45 Polska zagra z Wyspami Owczymi w ramach meczu wyjazdowego. Wszyscy wiemy, jak ważny jest to mecz dla naszej kadry piłkarskiej. Brak Roberta Lewandowskiego podczas październikowego zgrupowania z pewnością nie pomaga. Będzie zauważalny na pewno na boisku, ale również i przez komentatorów tego spotkania. BETFAN oferuje 300 zł dla wszystkich nowych graczy za zwrot „brakuje Lewego” lub też inne tego typu sformułowanie nawiązujące do nieobecności naszego kapitana wypowiedziane przez komentatorów.

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

• Otwórz konto z kodem SPORTBETFAN

• Wpłać dokładnie 25 zł

2. ZAGRAJ NA GOLA POLSKIEJ DRUŻYNY

• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 25 zł i umieść na nim dowolne zdarzenie na mecz Wyspy Owcze – Polska (kupon musi zostać rozliczony do 12.10, godz. 23:59)

3 OBRÓC BONUSEM

• Jeżeli komentator wspomni o negatywnych skutkach nieobecności Lewego, otrzymasz bonus 300 zł

• Aby wygrana trafiła na SALDO GŁÓWNE, bonusem należy obrócić dwukrotnie

• Możesz zagrać kupon SOLO lub AKO

• Kurs kuponu musi wynosić min. 2.0, a kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.30

• Bonus zostanie przyznany w ciągu 48 godzin od zakończenia promocji i będzie aktywny przez 7 dni

SPRAWDŹ STRONĘ PROMOCJI

 

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny portalu Sport Betfan. Ze sportem ma dużo wspólnego od lat młodzieńczych, a w szczególności z piłką nożną oraz tenisem. Sercem najbardziej związany z Ekstraklasą oraz Premier League. Prywatnie magister zarządzania. W wolnym czasie, poza światem sportu, pasjonat podróży, kina oraz analizy bukmacherskiej.

Najnowsze wpisy