Wyspy Owcze – Czechy: Typy, kursy, zapowiedź | 17.06 el. EURO 2024

Wojciech Sikora

17 czerwca 2023

Czechy
Koniec sezonu w najmocniejszych ligach Europy stał się faktem, więc to idealna pora na powrót do eliminacji EURO 2024. Wyspy Owcze, w jednym z dwunastu spotkań tego dnia, podejmie na swoim stadionie reprezentację Czech. Goście bez wątpienia są jednym z faworytów do awansu z grupy E. Choć po zwycięstwie  z Polską, niespodziewanie zremisowali z Mołdawią. Czy dziś im się uda zdobyć komplet punktów? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Wyspy Owcze – Czechy.

Wyspy Owcze – Czechy: Zapowiedź meczu

Wyspy Owcze w tej grupie są stawiane jako kandydat do ostatniego miejsca w tabeli, na co na ten moment się zanosi. Zaskoczeniem jednak był remis z Mołdawią na ich terenie, gdzie kompletnie nie byli stroną przeważającą. Co więcej z Macedonią Północną na ich stadionie przegrali tylko 0:1 i to po bramce w 81 minucie, pokazując tym samym jakość swojej obrony. Dziś czeka ich znacznie wymagające zadanie, bowiem zmierzą się z Czechami. Nasi sąsiedzi ograli już naszą reprezentację, ale niespodziewanie zremisowali z Mołdawią.

Wyspy Owcze - Czechy: - Typy na mecz

W tym pojedynku niemal na pewno możemy oczekiwać się zwycięstwa gości, jednak patrząc na obronę gospodarzy nie spodziewałbym się worka bramek. Wyspy Owcze mimo naporu rywali potrafią świetnie bronić, dlatego typuję w tym pojedynku poniże 3,5 gola.

1.41

PONIŻEJ 3,5 GOLA

betfan

Wyspy Owcze - Czechy: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Wyspami Owczymi, a Czechami, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 17 czerwca o 20:45 na Torsvollur w Torshavn. Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport News z polskim komentarzem.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy