Pobierz aplikację betfan na telefon
Wolverhampton – Everton: Typy, kursy, zapowiedź 30.12

  W sobotę w meczu 20 kolejki angielskiej Premier League Wolverhampton podejmie na własnym obiekcie Everton. Wydaje się, że to spotkanie będzie bardzo wyrównane, albowiem obie ekipy prezentują się w tym sezonie na podobnym poziomie. Tak też przewidują analitycy, ale jak ostatecznie zakończy się to spotkanie? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Wolverhampton – Everton.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Wolverhampton – Everton?
  2. Zapowiedź meczu Wolverhampton – Everton
  3. Jakie są kursy na mecz Wolverhampton – Everton?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Wolverhampton – Everton?

Wolverhampton – Everton typy bukmacherskie

3.25

REMIS W MECZU

betfan

Wolverhampton oraz Everton to dwie ekipy, które w tym sezonie mogą liczyć w angielskiej Premier League raczej na środek tabeli. W takiej pozycji na ten moment znajduje się Wolverhampton, natomiast Everton odbija się od spadku i wydaje się, że w dalszej części sezonu powinien nieco podskoczyć jeszcze w tabeli. Tutaj ciężko wskazać, która drużyna wygra spotkanie, albowiem zagrają dwie zbliżone potencjałem ekipy. Wolverhampton będzie mieć przewagę własnego obiektu, natomiast Everton wydaje się, że ostatnio minimalnie lepiej gra. W takiej sytuacji moim zdaniem warto postawić na remis w meczu i właśnie to mój typ na to spotkanie.

 

Wolverhampton - Everton kursy bukmacherskie

  • Wygrana Wolverhampton– 2.50
  • Remis – 3.25
  • Wygrana Everton – 2.76
  • Powyżej 2.5 goli – 2.00
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.79

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Wolverhampton - Everton wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Wolverhampton (kurs 2.50). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości – Everton, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.76. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Wolverhampton - Everton to może liczyć na kurs 3.25. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.00, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.73.

Wolverhampton - Everton GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Wolverhampton, a Evertonem w ramach 20 kolejki angielskiej Premier League, odbędzie się 30 grudnia o 16:00 na Molineux Stadium w Wolverhampton. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Wolverhampton - Everton przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!