Pobierz aplikację betfan na telefon
Wolverhampton – Chelsea Londyn: Typy, kursy, zapowiedź 24.12

W zamykającym meczu 18 kolejkę angielskiej Premier League w Wigilię Wolverhampton podejmie na własnym obiekcie Chelsea Londyn. Większe szanse na wygraną daje się The Blues, którzy wydaje się, że powoli powracają do lepszej formy. Czy wzrost swojej dyspozycji potwierdzą w spotkaniu wyjazdowym z Wolverhampton? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Wolverhampton – Chelsea Londyn.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Wolverhampton – Chelsea Londyn?
  2. Zapowiedź meczu Wolverhampton – Chelsea Londyn
  3. Jakie są kursy na mecz Wolverhampton – Chelsea Londyn?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Wolverhampton – Chelsea Londyn?

Wolverhampton – Chelsea Londyn typy bukmacherskie

1.70

BTTS – OBIE STRZELĄ

betfan

Chelsea Londyn jak do tej pory w tym sezonie mocno zawodzi. Oczywiście Wolverhampton także nie spisuje się na miarę swoich możliwości, choć pozycja 13 to dla nich dość dobry wynik. Oczywiście zawsze mogłoby być lepiej, jednak środek tabeli dla Wolves będzie sukcesem. Chelsea natomiast, jeżeli chce jeszcze o czymkolwiek myśleć w tym sezonie musi wygrać to spotkanie i zacząć regularnie punktować w kolejnych meczach. Grając na wyjeździe jak dla mnie Chelsea będzie miało trudne zadanie, dlatego na typ na to spotkanie wybieram BTTS w meczu po kursie 1.70 w Betfan.

 

Wolverhampton - Chelsea Londyn kursy bukmacherskie

  • Wygrana Wolverhamton - 3.65
  • Remis - 3.60
  • Wygrana Chelsea Londyn - 1.90
  • Powyżej 2.5 goli - 1.76
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.70

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Wolverhampton - Chelsea Londyn wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Chelsea Londyn (kurs 1.90). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Wolverhampton, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.65. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Wolverhampton - Chelsea Londyn to może liczyć na kurs 3.60. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.76, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.95.

Wolverhampton - Chelsea Londyn GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Wolverhampton, a Chelsea Londyn w ramach 18 kolejki angielskiej Premier League, odbędzie się 24 grudnia o 14:00 na Molineux Stadium w Wolverhampton. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Wolverhampton - Chelsea Londyn przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!