Pobierz aplikację betfan na telefon
Wolfsburg – Bochum: Typy, kursy, zapowiedź | 29.10 Bundesliga

W sobotę czeka nas aż pięć spotkań w ramach 12. kolejki niemieckiej Bundesligi. W jedynym meczu tego dnia Wolfsburg podejmować będzie na swoim boisku drużynę Bochum. Gospodarze kontynuują niezłą serię spotkań bez porażki i mają ich akutalnie sześć. Dzięki temu opuścili strefę spadkową, w której wciąż znajduje się ekipa gości. Czy Wilki zrobią kolejny krok w drodze o utrzymanie? Zapraszam na zapowiedź meczu Wolfsburg – Bochum.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Bundesliga: Wolfsburg – Bochum (29.10, 15:30) – zapowiedź meczu

Po tragicznym początku sezonu, wreszcie gospodarze zaczęli regularnie punktować. Pięć ostatnich kolejek dało im aż 8 punktów, choć gdyby nie kilk zbędnych remisów, to mogłoby być jeszcze lepiej. Tymczasem o komplet moga się pokusić z aktualnym spadkowieczem – Bouchm, ekipą okupującą przedostatnie miejsce w tabeli. To z pewnością świetna okazja dla Wolfsburga, by pokusić się o komplet punktów. Choć w ostatniej kolejce Bochum pokonał lidera i pokazał, że nie należy go lekceważyć. 

 

Bundesliga: Wolfsburg - Bochum (29.10, 15:30) - typ

W tamtym sezonie, w obu meczach tych ekip nie oglądaliśmy tylko po jednej bramce. W tym sezonie obrona gości wygląda o wiele gorzej, choć i ta gospodarzy nie zachwyca. Myślę, że tym razem Wolfsburg wbije Bochum co najmniej dwa gole. 

1.68

WOLFSBURG

POWYŻEJ 1,5 GOLA

betfan

Bundesliga: Wolfsburg - Bochum (29.10, 15:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach 12. kolejki pomiędzy Wolfsburg, a Bochum odbędzie się 29 października o 15:30 na Volkswagen Arena w Wolfsburgu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!