Wolfsburg – Bochum: Typy, kursy, zakłady 20.04 | Bundesliga

Wojciech Sikora

20 kwietnia 2024

Wolfsburg, typy
Choć aspekt mistrzostwa w niemieckiej Bundeslidze został już rozstrzygnięty, to pozostałe drużyny wciąż muszą walczyć o swoje cele. Wolfsburg, w jednym ze starć 30. kolejki, zmierzy się na swoim terenie przeciwko Bochum. Widmo spadku towarzyszy w tym momencie obu ekip dzisiejszego spektaklu i ten pojedynek jest swego rodzaju walką o sześć punktów. Kto lepiej wykorzysta okazję? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Wolfsburg – Bochum.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Wolfsburg – Bochum?
  2. Zapowiedź meczu Wolfsburg – Bochum.
  3. Jakie są kursy na mecz Wolfsburg – Bochum?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Wolfsburg – Bochum?

Wolfsburg – Bochum: Typy bukmacherskie

Mało kto spodziewał się, że na tym etapie sezonu Wolfsburg będzie musiał walczyć o utrzymanie na kolejny sezon. Od lat nie mieli tak słabego roku i teraz przed nimi ostatnie pięć szans, by poprawić swój dorobek. W poprzednich pięciu starciach zyskali zaledwie trzy punkty, co nie jest z pewnością powodem do radości.

1.72

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Teraz na przeciw nim stanie Bochum, mające zaledwie jeden punkt mniej w swoim dorobku i tym samym są jeszcze bliżej spadku. Dla obu drużyn będzie to bardzo istotny mecz, w kontekście utrzymania na kolejny sezon, dlatego spodziewam się ostrej walki i wymiany ciosów. Typuję powyżej 2.5 gola w tym spotkaniu.

Wolfsburg - Bochum: Kursy bukmacherskie

 • Wygrana Wolfsburg - 1.81
 • Remis - 3.70
 • Wygrana Bochum - 4.05
 • Powyżej 2.5 gola - 1.72
 • Obie strzelą - 1.71
W tej rywalizacji nieznacznym faworytem, według bukmacherów, będzie zespół Wolfsburg na których przelicznik wynosi 1.81. Sporo mniejsze szanse eksperci widzą po stronie Bochum gdzie kurs to obecnie 4.05. W przypadku remisu mnożnik to aktualnie 3.70.

Wolfsburg - Bochum: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Wolfsburg a Bochum w ramach 30. kolejki Bundesligi, odbędzie się 20 kwietnia o 15:30 na Volkswagen Arena w Wolfsburgu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna w BETFAN TV oraz Viaplay z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy