Dusseldorf – FC Nurnberg: Typy, kursy, zakłady 03.05 | 2. Bundesliga

Jan Paździerski

03 maja 2024

Fortuna Dusseldorf

Przed nami kolejne ważne starcia w ramach ostatnich kolejek niemieckiej drugiej najwyższej ligi rozgrywkowej. Nadszedł czas na 32. kolejkę 2. Bundesligi. Liga nie zwalnia tempa, a co kolejkę jesteśmy świadkami wielu niespodzianek. W najbliższy piątek, ekipa Dusseldorfu podejmie na własnym boisku zespół FC Nurnberg. Czy gospodarze zdołają zatrzymać 3 punkty na własnym boisku? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Dusseldorf – FC Nurnberg.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Dusseldorf – FC Nurnberg?
  2. Zapowiedź meczu Dusseldorf – FC Nurnberg.
  3. Jakie są kursy na mecz Dusseldorf – FC Nurnberg?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Dusseldorf – FC Nurnberg?

Dusseldorf – FC Nurnberg: Typy bukmacherskie

1.62

OBIE STRZELĄ

betfan

Dusseldorf ma nadzieje na podtrzymanie swojej imponującej passy 4 meczy bez porażki, po remisie 1:1 z Schalke w poprzedniej kolejce. W tamtym meczu Dusseldorf zagrał bardzo solidnie, choć wynik nie odzwierciedlił sytuacji na boisku i pewnie zmierzają w stronę awansu do Bundesligi. W ostatnich 5 spotkaniach, zdobyli 10 punktów, i dziś będą starali się powiększyć dorobek punktowy. W tym meczu spodziewam się ofensywnej gry obu zespołów, gdyż obie ekipy prezentują ostatnio ofensywny futbol. Nurnberg jest w trochę słabszej formie, lecz jest rywalem z którym muszą się liczyć wszystkie zespoły. Obstawiam, że obie ekipy strzelą bramkę.

Dusseldorf - FC Nurnberg: Kursy bukmacherskie

Wygrana Dusseldorf - 1.37
Remis - 5.00
Wygrana Nurnberg - 6.60
Powyżej 2.5 gola - 1.39
Obie strzelą - 1.62
Dusseldorf będzie chciało zaprezentować się doskonale przed własną publicznością. W tym meczu są stawiani w roli faworyta, a kurs na ich zwycięstwo to 1.37. Przelicznik na zwycięstwo Nurnberg wynosi 6.60. Remis w tym spotkaniu to kurs 5.00.

Dusseldorf - FC Nurnberg: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Dusseldorf - FC Nurnberg, w ramach 32. kolejki 2. Bundesligi, odbędzie się 1 maja o 18:30 na Merkur Spiel-Arena. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie ViaPlay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach, zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy