Włochy – Macedonia Północna: Typy, kursy, zapowiedź | 17.11 el. EURO 2024

Wojciech Sikora

16 listopada 2023

Włochy, typy

To nie koniec emocji związanych z kwalifikacjami do EURO 2024. Przed nami weekend pełen reprezentacyjnych emocji. Włochy, w jednym z siedmiu starć tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Macedonią Północną. Mało kto spodziewał się obecnej sytuacji trójkolorowych po sześciu spotkaniach. Obecnie zajmują trzecie miejsce w tabeli C, co nie daje im bezpośredniego awansu. Czy dziś zrobią kolejny krok w tym celu? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Włochy – Macedonia Północna. Jeżeli nie masz jeszcze konta to sprawdź nasz kod promocyjny BETFAN

Włochy – Macedonia Północna: Typy bukmacherskie

Włosi, w trackie eliminacji, wzięli udział także w Lidze Narodów. Tam osiągnęli znakomity wynik, zajmując trzecie miejsce po wygranej z Holandią. Niemniej jednak mogło mieć to wpływ na ich wyniki w eliminacjach do EURO 2024, co przekłada się obecnie na ich trzecie miejsce i brak bezpośredniego awansu. Tuż za nimi jest Macedonia Północna, która zdobyła na ten moment trzy punkty mniej. Co ciekawe potrafiła zaskoczyć trójkolorowych na sowim terenie, jednak znacznie gorzej idą im zmagania wyjazdowe, gdzie wygrali raz na pięć ostatnich spotkań. 

Włosi mają zawsze wyjście awaryjne, jakim jest udział w barażach. Raczej jednak wykluczają tę opcję i będą walczyć dziś o komplet punktów, a później co najmniej remis z Ukrainą. Na swoim terenie powinni być znacznie mocniejsi. zwłaszcza w obliczu takiej sytuacji. Typuję wygraną gospodarzy z handicapem -1.5.

1.48

WŁOCHY WYGRAJĄ

Z HANDICAPEM -1.5

betfan

Sprawdź również typy na mecz Polska - Czechy.

Włochy - Macedonia Północna: Kursy bukmacherskie

Zdecydowanym faworytem tego zestawienia będzie reprezentacja Włoch, na którą obecny kurs wynosi 1.15. Znacznie niżej eksperci widzą możliwości ich rywali, czyli Macedonii Północnej, co przekłada się na przelicznik 16.50. Remis to szansa na mnożnik w okolicy 7.10.

Włochy - Macedonia Północna: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Włochami a Macedonią Północną, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 17 listopada o 20:45 na stadionie Stadio Olimpico w Rzymie. Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport Premium 3 z polskim komentarzem.

  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy