Wisła Puławy – ŁKS Łódź II: typy, kursy, zapowiedź 28.07 | II Liga

Jan Paździerski

28 lipca 2023

Wisła Puławy - ŁKS Łódź II: typy, kursy, zapowiedź 28.07 | II Liga
Już w najbliższy piątek, rusza kolejna kolejka polskiej II Ligi. W drugiej serii spotkań, Wisła Puławy podejmie na własnym boisku zespół przyjezdnych ze Łodzi. Gospodarze rozpoczęli sezon od zwycięstwa na własnym boisku z Chojniczanką, więc będą w dobrych nastrojach przed dzisiejszym spotkaniem. Ekipa ŁKSu, w meczu inauguracyjnym zremisowała na wyjeździe z Pogonią Siedlce. Zapowiada się bardzo emocjonujące starcie, gdyż na początku sezonu nie możemy być jeszcze pewni żadnej z drużyn. Czy Wisła Puławy zdobędzie drugi komplet punktów przed własną publicznością? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Wisła Puławy – ŁKS Łódź II.

Wisła Puławy – ŁKS Łódź II: typy bukmacherskie

Już jutro, o godzinie 18:00 na stadionie w Puławach, odbędzie się mecz między rezerwami Łódzkiego Klubu Sportowego a miejscową Wisłą. Młodzi piłkarze ŁKS-u pragną zdobyć pierwsze zwycięstwo w lidze. W inauguracyjnym spotkaniu, druga drużyna ŁKS-u zremisowała 1:1 z Pogonią Siedlce, lecz teraz stoją przed kolejną szansą na zdobycie cennych trzech punktów.
Ekipa gospodarzy rozpoczęła zmagania od zwycięstwa z Chojniczanką, i będą chcieli podtrzymać dobrą passę. Mecz zapowiada się bardzo wyrównanie. Obstawiam, że obydwie drużyny strzelą bramkę.

1.71

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Wisła Puławy - ŁKS Łódź II: kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością, szczególnie, że mają okazję do zdobycia drugiego zwycięstwa z rzędu. Kurs na ich zwycięstwo to aż 2.07. Przelicznik na zwycięstwo gości jest trochę wyższy i wynosi on 3.40. Remis w tym spotkaniu to kurs 3.40. Na to, że obydwie drużyny strzelą bramkę kurs wynosi 1.71

Wisła Puławy - ŁKS Łódź II: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz pomiędzy Wisłą Puławy a ŁKS Łódź II, w ramach 2 kolejki polskiej II Ligi, odbędzie się 28 lipca o 18:00 na Stadionie Miejskim w Puławach. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnej polskiej stacji telewizyjnej.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy