Pobierz aplikację betfan na telefon
Wisła Płock – Stal Mielec: Typy, kursy, zapowiedź 07.05. Ekstraklasa

Kto rano w niedziele wstaje ten ma piękny mecz przed sobą. W Płocku rozpoczniemy niedzielne granie w Ekstraklasie. Obie drużyny wciąż są mocno zagrożone spadkiem, choć ta sytuacja jest o wiele lepsza u gości. To Wisła Płock jest niejako pod ścianą i w niedziele musi wygrać, by nie narobić sobie kłopotów na sam koniec sezonu. Przymnijmy sobie jak po pierwszym 10. kolejkach Wisła była liderem ligi.. a Stal kręciła się wokół miejsc pucharowych. Z tego nic nie zostało, ciekawe kto będzie lepszy na koniec sezonu? Zapraszam zapowiedź i typy do meczu Wisła Płock – Stal Mielec. 

Wisła Płock – Stal Mielec – zapowiedź meczu

Jesienią w Mielcu mieliśmy remis, a teraz remis nie ucieszy gospodarzy. Zdecydowanie faworytem meczu będzie Wisła, która u siebie potrafi jeszcze czasem wygrywać. Stal natomiast nie potrafi wygrywać na wyjazdach. Jedna wygrana wiosną w Łodzi z Widzewem pozuje nam, że Stal w delegacjach jest tylko turystą.

U siebie gospodarze punktują ze skutecznością czwartą w całej lidze. Jednak całościowo patrząc to oba zespoły mają tylko po 10 wygranych w sezonie, a różnica między nimi w tabeli wynosi jedynie dwa oczka.

Stal nigdy nie wygrała w Płocku z Wisłą. W obu klubach najlepsi strzelcy mają po dziewięć trafień i obu już w obu klubach nie ma. 

 

Wisła Płock - Stal Mielec - Typy

To gospodarze są na minusiku dlatego postawię, że siłą Wolskiego, Furmana, ta Wisła poradzi sobie z ledwo żyjącą Stalą. Goście na pewno nie byli pewni przed sezonem utrzymania, ale praktycznie już je sobie zapewnili i ten luz wykorzysta moim zdaniem Wisła Płock.

2.23

WISŁA WYGRA

betfan

 

Wisła Płock - Stal Mielec - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Niedzielny mecz Ekstraklasy Wisła Płock kontra Stal Mielec odbędzie się 7. maja na Stadionie Miejskim w Płocku. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!