Pobierz aplikację betfan na telefon
Wisła Płock – Chrobry Głogów: Typy, kursy, zapowiedź 27.10
  Drugim piątkowym spotkaniem 13 kolejki polskiej piłkarskiej Fortuna 1 Ligi, który zostanie rozegrany o 18:00 będzie starciem, w którym Wisła Płock na własnym obiekcie zmierzy się z Chrobrym Głogów. Oczywiście to drużyna z Płocka jest w lepszej sytuacji i jest kandydatem do zwycięstwa, albowiem zagra u siebie i to oni lepiej spisują się w tym sezonie, choć jest to i tak poniżej oczekiwań. Czy wygrają spotkanie ze słabym Chrobrym Głogów? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Wisła Płock – Chrobry Głogów.

Wisła Płock – Chrobry Głogów typy bukmacherskie

Wisła Płock jak do tej pory z pewnością prezentuje się poniżej oczekiwań w 1 Lidze. Po 12 rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie zaledwie 16 punktów i plasują się dopiero na 11 pozycji. Oczywiście ich strata do miejsc choćby barażowych nie jest aż tak znacząca, albowiem są to 3 punkty, ale każda kolejna utrata punktów oddala ich od tego. Chrobry Głogów natomiast na ten moment jest głównym kandydatem do spadku. Zajmują oni ostatnią lokatę z dorobkiem 9 punktów i słabą grą. Takich rywali Wisła Płock musi ogrywać, przede wszystkim grając na własnym obiekcie. Typuję wygraną Wisły Płock po kursie 1.52 w Betfan.

1.52

WYGRANA WISŁY PŁOCK

betfan

Wisła Płock - Chrobry Głogów kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Wisła Płock - Chrobry Głogów wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Wisły Płock (kurs 1.52). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Chrobry Głogów, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 5.60. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Wisła Płock - Chrobry Głogów to może liczyć na kurs 4.30. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.68, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.06.

Wisła Płock - Chrobry Głogów GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy Wisłą Płock, a Chrobrym Głogów w ramach 13 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 27 października o 18:00 na Orlen Stadion w Płocku. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!