Wisła Płock – Bruk-Bet Termalica: Typy, kursy, zapowiedź 19.08

Adrian Krawczyk

18 sierpnia 2023

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
W sobotę w 5 kolejce Fortuna 1 Liga zmierzy się Wisła Płock z Termalicą Bruk-Bet Niecieczą. Obie ekipy rozpoczęły sezon z pewnością nie tak jak sobie by tego marzyły. Zarówno Wisła, jak i Termalica miały walczyć o awans do Ekstraklasy, natomiast mała liczba punktów w pierwszych czterech meczach stawia ich w nienajlepszej sytuacji. Kto okaże się lepszy w bezpośrednim starciu? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Wisła Płock – Termalica Bruk-Bet Nieciecza.

Wisła Płock – Bruk-Bet Termalica typy bukmacherskie

Po wysokiej przegranej 1:4 z GKS-em Katowice Wisła Płock przystąpi do spotkania z Termalicą Bruk-Bet Niecieczą. Z pewnością drużyna z Płocka myślała o szybkim powrocie do Ekstraklasy, jednak przy ich obecnym poziomie gry marzenia trzeba odłożyć, a ważne jest zdobywanie punktów. O te nie będzie łatwo w starciu z Termalicą, która również ma swoje problemy. Wisła Płock jest wskazywana przez bukmacherów do wygrania tego spotkania, ja jednak wybierając typy na to spotkanie skupiłem się na innym rynku zakładów. Typuję ponad 2.5 gola w meczu, albowiem obie drużyny będą chciały wywalczyć 3 punkty w tym spotkaniu, więc powinniśmy zobaczyć kilka bramek.

Wisła Płock - Bruk-Bet Termalica Nieciecza kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Wisła Płock - Termalica Bruk-Bet Nieciecza wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Wisły Płock (kurs 2.15). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości Termalica Bruk-Bet Nieciecza, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.20. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu to może liczyć na kurs 3.40. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - na poniżej 2.5 ogólnej sumy mamy kurs 1.84, natomiast powyżej 2.5 gola w meczu zostało wycenione na 1.86.

1.86

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Wisła Płock - Bruk-Bet Termalica GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Wisłą Płock, a Termalicą Bruk-Bet Nieciecza, w ramach 5 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 19 sierpnia o 15:00 na Orlen Stadion w Płocku. Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną polską stację telewizyjną na żywo.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy