Wisła Kraków – Zagłębie Sosnowiec: typy, kursy, zapowiedź 28.05 | I Liga

Bartłomiej Cichecki

27 maja 2023

Wisła Kraków

W Krakowie znów możemy się dwa kluby w Ekstraklasie. Co prawda aby tak się stało potrzeba trochę szczęścia, niemniej Wisła zrobiła swoje w rundzie rewanżowej i do meczu z Zagłębiem Sosnowiec podchodzi z dużą wiarą we własne umiejętności jak i świadomością, że rywal jeszcze nigdy w historii nie wygrał przy Reymonta. Wiślacy mogą pochwalić się bardzo dobrym bilansem meczów i jak najbardziej zamierzają podtrzymać tę serię. Czy Zagłębie Sosnowiec wywiezie choćby punkt z Krakowa? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Wisła Kraków – Zagłębie Sosnowiec.

Wisła Kraków – Zagłębie Sosnowiec: zapowiedź meczu

W ligowej tabeli zaplecza Ekstraklasy oba kluby dzieli przepaść. Wisła wciąż może zostać mistrzem 1. ligi, natomiast do tego potrzeba słabych występów Ruchu Chorzów oraz ŁKS. Niemniej drugie miejsce gwarantujące uniknięcie baraży i awans bezpośredni jest zdecydowanie bardziej realniejszym celem dla gospodarzy na finiszu sezonu. Zagłębie Sosnowiec można powiedzieć, że swoje zadanie domowe na ten sezon wykonało czyli utrzyma się w lidze. Obecnie mają bezpieczną przewagę nad strefą spadkową wynoszącą 7 punktów i nie muszą się już martwić o swój los. Do składu Wisły w poprzedniej kolejce wrócił po miesiącach nieobecności Jakub Błaszczykowski i legenda klubu z pewnością pojawi się na murawie. Wisła wygrała w końcu mecz wyjazdowy więc nastawienie w zespole jest znakomite.

 
 

Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec: typy

Komplet punktów w ostatnich dwóch meczach i 5 goli strzelonych. Tak prezentuje się forma gospodarzy w ostatnich dwóch spotkaniach. Warto zaznaczyć, iż w tych dwóch meczach Wisła wygrała trzy z czterech połów. Jest więc to doskonała okazja, by postawić na to, że Biała Gwiazda wygra na przestrzeni trzech meczów 5 z 6 połów.

2.70

WISŁA WYGRA OBIE POŁOWY

betfan

 

Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Wisła Kraków kontra Zagłębie Sosnowiec, odbędzie się 28 maja na Stadionie Miejskim w Krakowie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy