Pobierz aplikację betfan na telefon
Wisła Kraków – Górnik Łęczna: Typy, kursy, zapowiedź 10.12

  W pierwszym niedzielnym meczu 18 kolejki polskiej Fortuna 1 Ligi Wisła Kraków podejmie na własnym obiekcie Górnik Łęczna. Co ciekawe analitycy dają zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu Białej Gwieździe. Jest to o tyle ciekawe, że ekipy spisują się w tym sezonie na podobnym poziomie. Czy Wisła faktycznie ogra Łęczną? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Wisła Kraków – Górnik Łęczna.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Wisła Kraków – Górnik Łęczna?
  2. Zapowiedź meczu Wisła Kraków – Górnik Łęczna
  3. Jakie są kursy na mecz Wisła Kraków – Górnik Łęczna?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Wisła Kraków – Górnik Łęczna?

Wisła Kraków – Górnik Łęczna typy bukmacherskie

1.75

HANDI +1.5 NA ŁĘCZNĄ

betfan

Wisła Kraków znów w rundzie jesiennej słabo zaprezentowała się w Fortuna 1 Lidze. Po raz drugi z rzędu w rundzie wiosennej Biała Gwiazda będzie musiała gonić czołówkę. Ten sezon może być nieco lepszy od poprzedniego, jeżeli pokonają dzisiaj Górnika Łęczna. Wisła oczywiście gra bardzo dobrze u siebie, jednak nadal ma problemy z regularnym wygrywaniem spotkań. Górnik Łęczna gra na podobnym poziomie co Wisła w tym sezonie i nieco jestem zdziwiony kursami na to spotkanie. Pewnie Wisła wygra to spotkanie, ale moim zdaniem nie jakoś efektowanie wysoko, więc typuję handicap +1.5 gola na Łęczną po kursie 1.75.

 

Wisła Kraków - Górnik Łęczna kursy bukmacherskie

  • Wygrana Wisły Kraków - 1.37
  • Remis - 4.90
  • Wygrana Górnika Zabrze - 7.20
  • Powyżej 2.5 goli - 1.92
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.86

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Wisła Kraków - Górnik Łęczna wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Wisły Kraków (kurs 1.37). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Górnik Łęczna, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 7.20. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Wisła Kraków - Górnik Łęczna to może liczyć na kurs 4.90. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.58, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.29.

Wisła Kraków - Górnik Łęczna GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Wisłą Kraków, a Górnikiem Łęczna w ramach 18 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 10 grudnia o 12:40 na Stadionie Miejskim imienia Henryka Reymana w Krakowie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Wisła Kraków - Górnik Łęczna przeprowadzi Polsat Sport.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!