Pobierz aplikację betfan na telefon
Sinner – Alcaraz, specjalna oferta BETFAN
W niedzielę czekają nas kolejne emocje związane z Wimbledonem. Tenisiści będą walczyć o wejście do ćwierćfinału. W jednym z meczów Jannik Sinner zmierzy się z Carlosem Alcarazem. Który z tych młodych tenisistów przejdzie dalej? BETFAN w swojej codziennej promocji MATCHDAY BOOST wziął pod lupę to spotkanie.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

Wimbledon 2022: Jannik Sinner – Carlos Alcaraz (03.07, 16:00) – MATCHDAY BOOST

W niedzielę odbędą się kolejne tenisowe starcia na kortach Wimbledonu. Turniej zbliża się do kluczowej fazy. Tym razem uczestnicy będą walczyć o wejście do ćwierćfinału. W jednym z meczów Jannik Sinner zagra z Carlosem Alcarazem. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić zwycięstwo Carlosa Alcaraza. BETFAN podwyższył kurs na wygraną Hiszpana na aż 2.00 (tradycyjna oferta 1.37). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 25 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO. Zapoznaj się z typami dnia i stwórz swój wymarzony kupon na dziś.

2.00

WYGRANA ALCARAZA

betfan

Wimbledon 2022: Jannik Sinner – Carlos Alcaraz (03.07, 16:00) – zapowiedź

Jannik Sinner jest 13. rakietą na świecie. 20-latek bardzo dobrze radził sobie dotychczas w turnieju. W pierwszej rundzie pokonał Wawrinkę 3:1, następnie poradził sobie z Ymerem również 3:1. W trzeciej rundzie trafił na rywala z wyższej półki, ponieważ mierzył się z Isnerem. Pokonał jednak Amerykanina 3:0. Carlos Alacaraz plasuje się na siódmej pozycjiw  rankingu ATP. Hiszpan miał nieco problemów w pierwszej rundzie, gdzie po trudnym i długim boju pokonał Struffa 3:2. Następnie wygrał z Greikspoorem i Ottem. Do tej pory Sinner i Alcaraz grali ze sobą dwa razy. W obu rywalizacjach triumfował Hiszpan.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!