Pobierz aplikację betfan na telefon
Wimbledon 2022: Świątek i Fręch razem w 4. rundzie?
W grze pojedynczej na Wimbledonie zostały nam już tylko dwie zawodniczki – Iga Świątek i Magdalena Fręch. W przypadku liderki rankingu WTA, awans do tej fazy turnieju nie jest niczym nadzwyczajnym, ale pojawienie się Magdaleny Fręch w trzeciej rundzie, można uznać za miłą niespodziankę. Z Wimbledonem pożegnały się wcześniej Magda Linette, Maja Chwalińska oraz Katarzyna Kawa. Jak w sobotę w walce o czwartą rundę poradzą sobie Iga Świątek i Magdalena Fręch? Zapraszam na zapowiedzi oraz typy na te spotkania. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Wimbledon 2022: Magdalena Fręch – Simona Halep (02.07, 15:30)

1.59

POWYŻEJ 17,5 GEMÓW

betfan

Magdalena Fręch udowadnia, że bardzo dobrze czuje się na kortach na Wimbledonie. W pierwszej rundzie sprawiła niespodziankę i wyeliminowała z turnieju doświadczoną Włoszkę – Camilę Giorgi, a następnie wygrała ze Schmiedlovą 2:0. Dobrą formę potwierdza w deblu, gdzie gra w parze z Beatriz Haddad Maią. Obie zawodniczki awansowały już do trzeciej rundy. Sobotnią rywalką Magdaleny Fręch będzie jednak doświadczona Rumunka – Simona Halep. Zajmuje ona 18. miejsce w rankingu WTA i jest na papierze najtrudniejszą rywalką, z którą przyszło się zmierzyć Fręch do tej pory podczas Wimbledonu.
Simona Halep pewnie awansowała do trzeciej rundy, pokonując w pierwszej Muchovą 2:0 (6:3, 6:2), a w drugiej Flipkens (7:5, 6:4). Magdalenie Fręch będzie bardzo trudno wygrać, ale wierzę, że postawi się doświadczonej Rumunce. Typuję powyżej 17,5 gemów. Mecz pomiędzy Magdaleną Fręch a Simoną Halep odbędzie się w sobotę, 2 lipca około godziny 15:30. Spotkanie można obejrzeć na sportowych antenach Polsatu. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Znajduje się ona poniżej:

Wimbledon 2022: Iga Świątek - Alize Cornet (02.07, 16:00)

2.40

WYGRANA IGI ŚWIĄTEK

I POWYŻEJ 19,5 GEMÓW

betfan

Iga Świątek pewnie przebrnęła przez pierwszą rundę, pokonując Janę Fett 2:0 (6:0, 6:3). Trawiasta nawierzchnia nie jest ulubioną Igi, o czym mogliśmy się przekonać podczas drugiej rundy. Świątek przyzwyczaiła nas do szybkiego i łatwego radzenia sobie z rywalkami. W starciu z Leslyey Pattinamą Kerkhove miała trochę problemów, ale ostatecznie wygrała 2:1 (6:4, 4:6, 6:3).
Rywalką najlepszej obecnie tenisistki na świecie, będzie Alize Cornet. Doświadczona Francuzka w dwóch pierwszych rundach wygrała obie rywalizacje po 2:0. Obie panie nie miały jeszcze okazje zagrać ze sobą. Iga Świątek jest w rewelacyjnej formie, ale na trawiastej nawierzchni gra jej się nieco trudniej niż na kortach ziemnych. Doświadczona Francuzka będzie starała się to wykorzystać, ale moim zdaniem różnica umiejętności jest zbyt duża, aby przechyliła szansę zwycięstwa na swoją korzyść. Stawiam dlatego na zwycięstwo liderki rankingu WTA i powyżej 19,5 gemów. Mecz pomiędzy Igą Świątek, a Alize Cornet odbędzie się w sobotę, 2 lipca około godziny 16:00. Spotkanie można obejrzeć na sportowych antenach Polsatu. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Znajduje się ona poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!