Widzew Łódź – Ruch Chorzów: Typy, kursy, zapowiedź 22.10

Adrian Krawczyk

21 października 2023

Widzew Łódź, typy
W niedzielnym meczu 12 kolejki polskiej Ekstraklasy Widzew Łódź zmierzy się na własnym obiekcie z Ruchem Chorzów. To drużyna z Łodzi według analityków ma większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu, jednak nie można skreślać także Ruchu, który na pewno także postawi trudne warunki swoim rywalom. Kto więc okaże się lepszy w tej ekstraklasowej rywalizacji? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Widzew Łódź – Ruch Chorzów.

Widzew Łódź – Ruch Chorzów typy bukmacherskie

Ruch Chorzów jak do tej pory słabo spisuje się w polskiej Ekstraklasie. Oczywiście jest to bardzo ciekawy projekt, albowiem jest budowany na polskich zawodnikach, jednak po awansie do Ekstraklasy i rozegraniu 11 spotkań plasują się na 17 pozycji w ligowej tabeli i muszą bronić się przed spadkiem. Jeżeli będą przegrywać kolejne spotkania ich sytuacja nie będzie najlepsza, albowiem mają na swoim koncie zaledwie 7 punktów. Lepiej radzi sobie natomiast Widzew Łódź, który na ten moment plasuje się w środku tabeli, a dokładnie na 9 pozycji z dorobkiem 14 punktów. Wydaje się, że tutaj też mają szanse na dopisanie kolejnych punktów. Ja jednak pójdę w gole, a mianowicie typuję poniżej 2.5 gola. Nie są to bramkostrzelne drużyny, dlatego spodziewam się dość zamkniętego spotkania.

1.82

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Widzew Łódź - Ruch Chorzów kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Widzew Łódź - Ruch Chorzów wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Widzewa Łódź (kurs 2.05). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości – Ruch Chorzów, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.50. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Widzew Łódź - Ruch Chorzów to może liczyć na kurs 3.40. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.96, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.82.

Widzew Łódź - Ruch Chorzów GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Widzewem Łódź, a Ruchem Chorzów w ramach 12 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy, odbędzie się 22 października o 15:00 na Stadionie Widzewa Łódź. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu przeprowadzi Canal+ Sport 3, a także Canal+ Sport.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy