Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin: Typy, kursy, zapowiedź 15.04 Ekstraklasa

Bartłomiej Cichecki

15 kwietnia 2023

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin: Typy, kursy, zapowiedź 15.04 Ekstraklasa

W sobotni wieczór w Gdańsku być może dojdzie do ostatniego na jakiś czas pojedynku tych zespołów na poziomie Ekstraklasy. Lechię w dalszym ciągu nie opuszcza słaba dyspozycja. Pogoń liczy na łatwe 3 punkty, które przybliżą ją do podium. Jak będzie? Zapraszam zapowiedź oraz typy bukmacherskie do meczu Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin. 

Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin – zapowiedź meczu

Z meczu na mecz w spotkaniach tych drużyn pada coraz mniej bramek. Ostatnie 3 mecze to tylko dwie bramki. Nie rozpieszczają nas oba zespoły.

Lechia Gdańsk prawie że tonie w morzu zwanym Ekstraklasa. Ciężko jej będzie pozostać w elicie. Pogoń ma zupełnie inny dylemat mianowicie chcą znów latem grać w eliminacjach do pucharów.

W ostatnich 5 meczach Pogoń przegrała tylko raz, Lechia tylko raz wygrała.

 

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin - Typy

Typy Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin

W starciu o utrzymanie nie ma pewnych rozwiązań. Lechia u siebie zrobi absolutnie wszystko, by nie przegrać kolejnego meczu. Może chwytać się brutalnej gry, aby tylko osiągnąć swój cel. Postawię na to, że mimo wszystko Pogoń okaże się dużo bardziej mądrzejszym zespołem i wygra w Gdańsku.

2.00

POGOŃ WYGRA

betfan

 

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Ekstraklasy między Lechia Gdańska, a Pogonią odbędzie się 15. kwietnia na Stadionie Miejskim w Gdańsku. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy