Pobierz aplikację betfan na telefon
Widzew Łódź – Ruch Chorzów: Typy, kursy, zapowiedź | 18.11 Ekstraklasa

Nie tylko reprezentacje rozgrywają w ten weekend swoje spotkania na całym świecie. To też idealny czas dla zaległych spotkań. Tak też Widzew Łódź rozegra zaległą 12. kolejkę przeciwko Ruchowi Chorzów. Obie drużyny nie radzą sobie w tym sezonie najlepiej i zajmują miejsca w okolicy strefy spadkowej. Lepsza formę mają jednak gospodarze, którzy przegrali tylko jeden z pięciu poprzednich pojedynków. Czy dziś okażą się lepsi od rywali? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Widzew Łódź – Ruch Chorzów.

Widzew Łódź – Ruch Chorzów: typy bukmacherskie

Powrót Ruchu Chorzów do Ekstraklasy okazał się trudniejszy niż można było się spodziewać. Po czternastu kolejkach zebrali zaledwie 9 punktów, w tym odnieśli tylko jedno zwycięstwo. Było to jednak bardzo dawno temu, bowiem w drugiej kolejce. Od tamtego czasu udało im się sześć razy zremisować. Dziś zagrają z Widzewem, który jest zaledwie trzy pozycje w tabeli wyżej, ale ma już 16 punktów w sowim tegorocznym dorobki. Ewentualne zwycięstwo dziś da im awans z 14. na 10. miejsce w tabeli Ekstraklasy. 
 
 
Widzew Łódź u siebie przegrał tylko jedno z poprzednich dziesięciu spotkań i wydaje się być w znacznie lepszej formie. O wiele lepiej wypada w tym momencie przede wszystkim ich defensywa, która straciła 19 goli, przy obecnej stracie aż 24 Ruchu Chorzów. W tym pojedynku to gospodarze powinni radzić sobie lepiej i mieć przewagę. Moim zdaniem to oni zgarną dziś trzy punkty.

1.98

WIDZEW ŁÓDŹ WYGRA

betfan

Widzew Łódź - Ruch Chorzów: kursy bukmacherskie

Kursy na to spotkanie wyglądają bardzo interesująco, a aktualny na zwycięstwo gospodarzy, czyli Widzewa Łódź wynosi 1.98. Ruch Chorzów jest stawiana więc w roli minimalnego underdoga, a przelicznik na ich wygraną to w tej chwili wynosi około 3.60. W przypadku remisu mnożnik, na jaki może liczyć gracz to 3.50.

Widzew Łódź - Ruch Chorzów: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz pomiędzy Widzewem Łódź a Ruchem Chorzów, w ramach zaległej 12. kolejki polskiej Ekstraklasy odbędzie się 18 listopada o godzinie 17:30 na stadionie Widzewa Łódź w Łodzi. Spotkanie nie będzie można obejrzeć na żadnym kanale z polskim komentarzem. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!