Pobierz aplikację betfan na telefon
Widzew – Cracovia. Typy, kursy, zapowiedź 17.09 | Ekstraklasa
Po przerwie reprezentacyjnej wracamy także z meczami Ekstraklasy. Jednym z niedzielnych spotkań będzie mecz Widzewa Łódź, który na razie radzi sobie gorzej niż w poprzednim sezonie, a Cracovią, która wciąż jeszcze nie przegrała w tym sezonie. Sprawdź zapowiedź na mecz i typy Widzew Łódź – Cracovia

Widzew Łódź – Cracovia: typy bukmacherskie

Cracovia jeszcze nie przegrała w tym sezonie, ale na 6 spotkań ma aż 4 remisy. Wygrana „Pasów” w tym spotkaniu znacząco by ich przybliżyła do zrównania się punktowo z czołówką ligi. Widzew Łódź za to wciąż nie potrafi nawiązać do gry z poprzedniego sezonu. Widzew ma tylko punkt więcej niż znajdujące się w strefie spadkowej ŁKS  i Ruch Chorzów.
Obie drużyny łączy to, że na zwycięstwo czekają od czterech spotkań, bowiem obie ostatni mecz wygrali w 4. kolejce. Od tamtego czasu Widzew zdobył tylko jeden punkt, a Cracovia zaliczyła 3 remisy. 3 razy w czterech ostatnich meczach Widzewa padało mniej niż 2.5 bramki, natomiast w przypadku Cracovii poza pierwszą kolejkę 4/5 razy padło mniej niż 2.5 bramki.

1.81

PONIŻEJ 2.5 BRAMKI

betfan

 

Widzew Łódź - Cracovia: kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich ofertach przedstawili kursy bukmacherskie na mecz Ekstraklasy między Widzewem Łódź, a Cracovią. Minimalnym faworytem meczu jest Widzew (kurs 2.53). Mniejsze szanse mają natomiast zawodnicy Cracovii, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.76. Gracz, który zdecyduje się obstawić remis w tym spotkaniu może liczyć na kurs 3.30. Bardzo popularne są także zakłady na bramki. Jak wyglądają kursy w ich przypadku na czwartkowy mecz eliminacyjny? Gracz, który obstawi powyżej 2.5 gola w meczu, może liczyć na pomnożenie stawki o 1.97, a w przypadku poniżej 2.5 bramek o 1.81. Kurs na BTS wynosi 1.78.

Widzew Łódź - Cracovia gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Niedzielny mecz Widzewa Łódź z Cracovią, odbędzie się 17 września o 15:00 na Stadionie Widzewa w Łodzi. Transmisję z tego spotkania będzie można obejrzeć na Canal+ Sport .
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!