West Brom – Swansea: Typy, kursy, zapowiedź 01.10 | Championship

Bartłomiej Cichecki

30 września 2022

west-brom-typy-gracza

W sobotę zobaczymy mecz dwóch drużyn, które jeśli patrzeć tylko na wartość drużyn – powinny być spokojnie w górnej części tabeli. Niestety dla nich sezon nie rozpoczął się w taki sposób jak można było zakładać patrząc tylko na suche liczby na temat wartości drużyny. Oba zespoły grają poniżej oczekiwań, oba również będą chciały przerwać ten marazm odnosząc zwycięstwo w bezpośrednim pojedynku! Zapraszam na analizę, typy i zapowiedz tego sobotniego meczu. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Championship: West Brom – Swansea (01.10, 16:00) – zapowiedź meczu

Po 10. kolejkach na zapleczu Premier League zaczynają klarować się pierwsi kandydaci do walki o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii. Nie ma w tym gronie West Bromu, ani Swansea. West Brom cieniuje w lidze – ostatnie 5 meczów to 4 remisy i porażka. Wstydliwą statystyką jest dla nich fakt, że mają 5. od końca najgorszą defensywę w lidze. Swansea też bez formy, ale mimo to potrafi wygrywać swoje mecze, nawet wysoko jak chociażby w ostatniej kolejce z Hull (3:0). To Swansea jest w ciut lepszym położeniu – przy zwycięstwie w sobotę mogą wspiąć się bardzo blisko miejsc oznaczających grę w play-off o Angielską Ekstraklasę! Ponadto dwa ostatnie pojedynki zakończyły się zwycięstwem popularnych „Mew”.

 

Championship: West Brom - Swansea (01.10, 16:00) - typy

Typy West Brom - Swansea 

West Brom znajduje się nad przepaścią. Jeśli przegrają mogą spaść do strefy spadkowej. Z kolei Swansea w razie wygranej może skorzystać z faktu, iż tabela jest mocno spłaszczona i 3 oczka mogą wywindować ich w górę tabeli. W ostatnich 5 bezpośrednich pojedynkach mieliśmy bardzo wyrównane rezultaty, ponieważ dwukrotnie wygrywało Swansea, dwukrotnie West Brom i raz padł bezbramkowy remis. Obstawiam, że w tym meczu obie drużyny strzelą gola, ponieważ będą liczyć się dla nich tylko 3 punkty.

1.81

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

 

Championship: West Brom - Swansea (01.10, 16:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz West Brom z Swansea w ramach 11. kolejki Championship, odbędzie się 1 października o 16:00 na stadionie The Hawthorns. Transmisji z tego starcia nie będzie można obejrzeć na polskich kanałach sportowych, ale relacja z tego meczu będzie prowadzona na sport.betfan.pl

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy