Pobierz aplikację betfan na telefon
Imię córki Wersow i Friza: Typy, kursy, zakłady bukmacherskie

Wersow i Friz, popularni twórcy internetowi, wkrótce staną się dumnymi rodzicami swojej pierwszej córeczki. Ta radosna nowina została ogłoszona przez narzeczoną Karola „Friza” Wiśniewskiego w połowie lutego, kiedy to influencerka opublikowała emocjonujący teledysk do utworu „Ten jeden moment”. Wśród ujęć tego wideoklipu uwagę internautów przykuły kadry, na których widoczny był zaokrąglony brzuszek 26-letniej youtuberki, wskazujący na to, że spodziewają się dziecka.

W kilka tygodni później przyszła mama postanowiła ujawnić płeć swojego nienarodzonego dziecka, a okazało się, że Wersow i Friz będą mogli cieszyć się wychowywaniem uroczej dziewczynki! Naturalnie, poznając tę informację, wszyscy zaczęli zastanawiać się, jakie imię otrzyma ta mała księżniczka. Na liście propozycji pojawiło się wiele interesujących imion, a goście zorganizowanej imprezy gender reveal rzucały różnorodne sugestie. Emma, Iga, Julia, Oliwia, Róża, Hania, Alicja, Jagoda, Natalia czy Helena to tylko niektóre z nazw, które zostały wymienione. Jednak rodzice mieli swoje własne preferencje. Weronika Sowa, przyszła mama, wyjawiła swoje typy imion dla córeczki – Pola i Tosia. Jednak ostatecznie żadne z tych dwóch imion nie zostało wybrane.

To Karol, ojciec dziecka i założyciel Ekipy, wpadł na propozycję, która okazała się strzałem w dziesiątkę. To imię znalazło się na prywatnej liście notatek influencerki, która była pełna różnych inspiracji. Choć początkowo rozważano Tola lub Pola, ostatecznie to zupełnie inne imię zostało wybrane dla córeczki. Weronika podzieliła się tą radosną nowiną, mówiąc: „Podobały mi się imiona Tosia i Pola, ale dopiero mama Karola zaproponowała imię, które ostatecznie wybraliśmy. Bardzo mi się to imię spodobało, więc wróciłam do moich notatek i okazało się, że właśnie tam je zanotowałam.” Teraz, gdy wszystko jest już ustalone, Wersow i Friz z niecierpliwością oczekują narodzin swojej córeczki, która ma przyjść na świat w czerwcu.

2.00

MAJA

betfan

Jesteśmy pewni, że ta mała księżniczka będzie miała tysiące oddanych fanów, którzy nie mogą doczekać się pojawienia się na świecie córki tej uwielbianej pary Moim zdaniem, najbardziej prawdopodobne jest imię Mia oraz Maja. Wpływ na to, miała ostatnia wypowiedź Julii Zugaj – członkini Team X, czyli najbliższego otoczenia Friza i Wersow. Napisała ona w komentarzu na twitterze, że imię wybrane przez rodziców to właśnie Mia – stąd to imię staje się naprawdę mocnym faworytem. Kolejnym czynnikiem jest ostatnia wypowiedź Boxdela podczas popularnych ” aferek „, wytypował on bowiem, że imieniem dziewczynki będzia Mia lub Maja. BETFAN przygotował specjalne zakłady bukmacherskie na imię dziecka Friza i Wersow. Według bukmachera najbardziej prawdopodobne imiona to właśnie Maja lub Mia. Klikając w baner z typem i kursem możesz bezpośrednio przekierować się do polskiego, legalnego bukmachera BETFAN i obstawić imię dziecka.

3.00

MIA

betfan

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!