Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów: Typy, kursy, zakłady 05.05 | PGE Ekstraliga

Jan Paździerski

05 maja 2024

PGE Ekstraliga
Przed nami kolejne mecze nowego sezonu PGE Ekstraligi. Nadszedł czas na 3. kolejkę, w której emocji na pewno nie zabraknie. Falubaz Zielona Góra podejmie w swoim czwartym meczu ekipę Stali Gorzów. Każdy fan czarnego sportu wie, że na torze może wydarzyć się wszystko. Kto dziś okaże się lepszy? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów.

Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów: Typy bukmacherskie

2.30

STAL GORZÓW

betfan

Nadchodzi czas na kolejne pojedynki w PGE Ekstralidze 2024. Obiecująco zapowiada się czwarta kolejka nowego sezonu, a już dziś w Zielonej Górze czeka nas bardzo ciekawe starcie. PGE Ekstraliga nie bez powodu jest określana jako najlepsza i najszybsza liga na świecie. Na pewno wiele się wydarzy podczas meczu w Zielonej Górze, i będziemy świadkami wielu mijanek. Gorzowianie mogą zaskoczyć, gdyż w swoim składzie mają bardzo doświadczonych zawodników. Uważam, że liderem Stali będzie dziś Martin Vaculik, lecz również Szymon Woźniak powinien zdobyć sporo punktów. Vaculik ma potencjał, by zdobyć tu przynajmniej 9 punktów. Obstawiam, że Stal Gorzów wygra to spotkanie.

Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów: kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością na własnym torze, lecz zadanie to będzie dziś trudne. W tym spotkaniu, Falubaz wyjdzie jako faworyt, choć nie można przekreślać z góry ich dzisiejszych rywali. Kurs na na zwycięstwo Falubazu to 1.75. Przelicznik na zwycięstwo gości z Gorzowa wynosi obecnie 2.30. Remis w tym spotkaniu to kurs 10.00.

Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów: online, na żywo

Niedzielny mecz pomiędzy Falubazem a Stalą Gorzów, w ramach 4. kolejki PGE Ekstraligi, odbędzie się 5 maja o 19:15 na stadionie Falubazu Zielona Góra. Spotkanie będzie można obejrzeć na Eleven Sports 1 z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach, zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy