Werder Brema – FSV Mainz: Typy, kursy, zapowiedź 02.09 | Bundesliga

Adrian Krawczyk

01 września 2023

Werder Brema, typy
W sobotę w 3 kolejce niemieckiej Bundesligi na własnym obiekcie drużyna Werder Brema podejmie zespół FSV Mainz. Obie drużyny słabo rozpoczęły sezon dlatego też nie ma kandydata do zwycięstwa w tym spotkaniu. Bukmacherzy szanse rozkładają 50 na 50. Kto więc wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Werder Brema – FSV Mainz. 

Werder Brema – FSV Mainz typy bukmacherskie

Werder Brema po dwóch porażkach w dwóch pierwszych meczach przystąpi do rywalizacji w 3 kolejce niemieckiej Bundesligi do starcia na własnym obiekcie z drużyną Mainz. Werder przegrał 0:1 z Freiburgiem oraz aż 0:4 z Bayernem. Mainz natomiast w 1 kolejce uległo 1:4 Unionowi oraz zremisowało 1:1 z Eintrachtem. Jak widać obie drużyny sporo tracą bramek, jednak nie strzelają ich zbyt wiele. Brakuje jakości w napadzie i spróbuję w tym meczu pójść przeciwko kursom bukmacherskim, choć obrony są dziurawe. Typuję poniżej 2.5 gola w meczu Werder Brema - Mainz po kursie 2.14 w ofercie bukmachera Betfan. Spodziewam się, że obie ekipy będą chciały w końcu wywalczyć 3 punkty, przez co podejdą dość asekuracyjnie do spotkania. Dodatkowo do takiego typu zachęca mnie wysoki kurs.

2.14

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Werder Brema - FSV Mainz kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Werder Brema - FSV Mainz wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Mainz (kurs 2.50). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Werder Brema, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.65. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Werder Brema - FSV Mainz to może liczyć na kurs 3.55. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.69, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.14.

Werder Brema - FSV Mainz GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Werderem Bremą, a FSV Mainz w ramach 3 kolejki niemieckiej Bundesligi, odbędzie się 2 września o 15:30 na Weserstadion w Bremie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na platformie streamingowej Viaplay.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy