Warta Poznań – Śląsk Wrocław: Typy, kursy, zapowiedź 30.09

Adrian Krawczyk

29 września 2023

Śląsk Wrocław, typy
W 10 kolejce polskiej Ekstraklasy, w sobotę lider polskiej Ekstraklasy drużyna Śląska Wrocław podejmie na własnym obiekcie Wartę Poznań. Warta ma nieco większe szanse na wygraną w tym starciu według bukmacherów, natomiast to Śląsk ciągnięty przez Exposito świetnie prezentuje się w tym sezonie i wydaje się, że pomimo że zagra na wyjeździe ma szanse na wygraną w tym spotkaniu. Czy Śląsk znów wygra i utrzyma wysoką pozycję w polskiej Ekstraklasie, a może Warta sprawi niespodziankę i urwie komplet punktów?  Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Warta Poznań – Śląsk Wrocław.

Warta Poznań – Śląsk Wrocław typy bukmacherskie

Śląsk Wrocław jak do tej pory świetnie spisuje się w tym sezonie. W 9 meczach wywalczyli aż 19 punktów, więc jak na polską Ekstraklasę jest to bardzo dobry wynik. Znacznie gorzej natomiast prezentuje się Warta Poznań, która w 9 meczach wywalczyła 9 punktów. Oczywiście zagrają oni na własnym obiekcie i będą tam z pewnością silni, jednak znów spodziewam się, że Śląsk Wrocław  pokaże swój pazur, a przy tak świetnej formie Exposito mogą wygrać to spotkanie. Ja znów typuję ich wygraną, tak samo jak w poprzednim spotkaniu, a dodatkowo zachęca do tego wysoki kurs, który Betfan wycenił na poziomie 3.10.

3.10

WYGRANA ŚLĄSKA

betfan

Warta Poznań - Śląsk Wrocław kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Warta Poznań - Śląsk Wrocław wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Warty Poznań (kurs 2.40). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości – Śląsk Wrocław, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.10. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Warta Poznań - Śląsk Wrocław to może liczyć na kurs 3.10. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.24, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.63.

Warta Poznań - Śląsk Wrocław GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Wartą Poznań, a Śląskiem Wrocław w ramach 10 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy, odbędzie się 30 września o 20:00 na Stadionie Respect Energy w Grodzisku Wielkopolskim. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu przeprowadzi Canal+ Sport 4K Ultra, a także Canal+ Sport.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy