Warta Poznań – Raków Częstochowa: Typy, kursy, zakłady 11.02 | Ekstraklasa

Adrian Krawczyk

10 lutego 2024

Warta Poznań, typy

Warta Poznań w meczu 20. kolejki polskiej Ekstraklasy podejmie jak do tej pory aktualnego mistrza Polski, czyli drużynę Rakowa Częstochowa. Medaliki jeżeli chcą obronić mistrzowski tytuł będą musieli znacznie lepiej punktować w drugiej części sezonu. Czy uda się im to już od spotkania z Wartą Poznań?  Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Warta Poznań – Raków Częstochowa.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Warta Poznań – Raków Częstochowa?
  2. Zapowiedź meczu Warta Poznań – Raków Częstochowa
  3. Jakie są kursy na mecz Warta Poznań – Raków Częstochowa?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Warta Poznań – Raków Częstochowa?

Warta Poznań – Raków Częstochowa typy bukmacherskie

1.77

WYGRANA RAKOWA

betfan

Raków Częstochowa po rundzie jesiennej plasuje się na 4. pozycji w polskiej Ekstraklasie. Oczywiście Medaliki z pewnością liczyły na lepsze wyniki, jednak warto podkreślić, że grali oni na dwóch frontach, albowiem w europejskich pucharach i w polskiej lidze. Oczywiście teraz, kiedy nie grają już w Europie muszą skupić się na lidze, aby zacząć odrabiać stratę do lidera i przynajmniej wywalczyć miejsce w TOP 3, aby zakwalifikować się do europejskich pucharów. Warta natomiast sezon będzie chciała zakończyć sezon w środku tabeli, dlatego Raków powinien tutaj wygrać i tak też typuję.

 

Warta Poznań - Raków Częstochowa kursy bukmacherskie

  • Wygrana Warta Poznań – 4.65
  • Remis – 3.45
  • Wygrana Raków Częstochowa – 1.77
  • Powyżej 2.5 goli – 2.16
  • Obie drużyny strzelą gola – 2.04

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Warta Poznań - Raków Częstochowa wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Rakowa Częstochowa (kurs 1.77). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Warta Poznań, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.65. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Warta Poznań - Raków Częstochowa to może liczyć na kurs 3.45. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.16, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.65.

Warta Poznań - Raków Częstochowa GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Wartą Poznań, a Rakowem Częstochowa w ramach 20. kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 11 lutego o 12:30 na Stadionie Resperct Energy w Grodzisku Wielkopolskim. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Warta Poznań - Raków Częstochowa przeprowadzi telewizja Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy