Warta Poznań – Puszcza Niepołomice: Typy, kursy, zapowiedź | 10.11 Ekstraklasa

Wojciech Sikora

09 listopada 2023

warta-poznan
Po kilku dniach, pełnych europejskich emocji, wracamy dziś do regularnych rozgrywek, a dokładnie do Ekstraklasy. Warta Poznań, w jednym z dwóch spotkań tego dnia, zagra na swoim stadionie przeciwko Puszczy Niepołomice. Ponadprzeciętnie prezentują się ostatnim czasem gospodarze, którzy nie przegrali od pięciu spotkań. Przed nimi dziś spora szansa na kolejny, pozytywny wynik. Czy tak się stanie? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Warta Poznań – Puszcza Niepołomice.

Warta Poznań – Puszcza Niepołomice: typy bukmacherskie

Swoją ostatnią dyspozycją, Warta Poznań znacznie poprawiła swoją sytuację w tabeli, Obecnie zajmują 10. miejsce i na tę chwilę mogą być spokojni. Brak przegranej, w ostatnich pięciu spotkaniach, a w tym awans do kolejne fazy pucharu Polski, to coś z czego kibice mogą być zadowoleni. Nieco gorzej ma się sytuacja gości, którzy w obecnym momencie zdołali zebrać zaledwie 10 punktów, co daje im 16. miejsce w strefie spadkowej. Nawet wygrana dziś nie pozwoli im się z niej wydostać.
Na swoim boisku Warta Poznań przez ostatnie pięć spotkań nie odniosła ani razu zwycięstwa. Zdobyli trzy punkty po remisach. Przed nimi jednak przeciwnik będący w dołku formy, dlatego można spodziewać się przełamania gospodarzy na swoim terenie. Typuję wygraną drużyny z Poznania.

1.94

WARTA POZNAŃ WYGRA

betfan

Warta Poznań - Puszcza Niepołomice: kursy bukmacherskie

Kursy na to spotkanie wyglądają bardzo interesująco, a aktualny na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.94. Puszcza Niepołomice jest stawiana więc w roli minimalnego underdoga, a przelicznik na ich wygraną to w tej chwili wynosi około 4.00. W przypadku remisu mnożnik, na jaki może liczyć gracz to 3.25.

Warta Poznań - Puszcza Niepołomice: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz pomiędzy Warta Poznań a Puszcza Niepołomice, w ramach 15. kolejki polskiej Ekstraklasy odbędzie się 10 listopada o godzinie 18:00 na stadionie Respect Enerrgy w Grodzisku Wielkopolskim. Spotkanie będzie można obejrzeć na kanale Canal + Sport i Canal + Sport 3. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy