Pobierz aplikację betfan na telefon
Warta Poznań – Piast Gliwice: Typy, kursy, zapowiedź | 28.10 Ekstraklasa
Dopiero co sezon się rozpoczął, a już w ten weekend rozgrywana jest 13. kolejka naszej rodzimej Ekstraklasy. Warta Poznań, w jednym z czterech spotkań tego dnia, podejmie na swoim stadionie Piast Gliwice. Na ten moment oba zespoły radzą sobie dość przeciętnie, co kolejno stawia ich na 12. i 9. lokacie w tabeli. Nieco lepszą formę prezentują jednak goście, ale czy będą w stanie dziś wywieźć jakikolwiek punkt? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Warta Poznań – Piast Gliwice. Warta Poznań - Piast Gliwice: Typy, kursy, zapowiedź | 28.10 Ekstraklasa

Warta Poznań – Piast Gliwice: typy bukmacherskie

Wciąż Warta Poznań musi grać swoje spotkania w Grodzisku Wielkopolskim, tam radzą sobie całkiem nieźle, choć ostatnio trafili na Lecha i Śląsk w bardzo dobrej formie. W ogólnym rozrachunku zajmują dopiero 12. miejsce. Dziś zagrają przeciwko Piast Gliwice, którzy potrafią grać naprawdę niezły, zespołowy futbol, co przerodziło się też na pięć ostatnich spotkań bez porażki. Powoli więc pną się ku górze tabeli, a w chwili obecnej zajmują 9. lokatę.
Obie drużyny w meczach bezpośrednich skupiały się zawsze na utrzymaniu czystego konta. Tylko w jednym z pięciu ostatnich spotkań padło więcej niż trzy gole. W tym sezonie jednak ich gra wygląda nieco inaczej i częściej szuają drogi do bramki rywali. Moim zdaniem zobaczymy dziś co najmniej dwa trafienia.

1.50

POWYŻEJ 1.5 GOLA

betfan

Warta Poznań - Piast Gliwice: kursy bukmacherskie

Kursy na to spotkanie wyglądają bardzo interesująco, a aktualny na zwycięstwo gospodarzy wynosi 3.45. Piast Gliwice są stawiani więc w roli minimalnego faworyta, a przelicznik na ich wygraną to w tej chwili wynosi około 2.19. W przypadku remisu mnożnik, na jaki może liczyć gracz to 3.20.

Warta Poznań - Piast Gliwice: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz pomiędzy Warta Poznań a Piast Gliwice, w ramach 13. kolejki polskiej Ekstraklasy odbędzie się 28 października o godzinie 12:30 na stadionie Respect Enerrgy w Grodzisku Wielkopolskim. Spotkanie będzie można obejrzeć na kanale Canal + Sport i Canal + Sport 3. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!