Pobierz aplikację betfan na telefon
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Arka Gdynia: Typy, kursy, zakłady 03.05
   W drugim piątkowym meczu 31. kolejki Fortuna 1 Liga Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmie na własnym obiekcie Arkę Gdynia. Drużyna Arki jest blisko powrotu do polskiej Ekstraklasy, albowiem plasuje się w TOP 2 Fortuna 1 Ligi.  Dla Arki jest to bardzo ważny mecz, albowiem zwycięstwem może tak naprawdę przypieczętować sprawę awansu. Czy uda im się to w tym spotkaniu? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Podbeskidzie Bielsko-Biała – Arka Gdynia. Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała – Arka Gdynia?
  2. Zapowiedź meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała – Arka Gdynia
  3. Jakie są kursy na mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała – Arka Gdynia?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała – Arka Gdynia?

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Arka Gdynia typy bukmacherskie

1.69

ARKA WYGRA

betfan
W tym spotkaniu będziemy świadkami starcia dwóch odrębnych ekip, albowiem Podbeskidzie nie ma już praktycznie szans na utrzymanie w Fortuna 1. Liga, a Arka Gdynia jest bardzo blisko bezpośredniego awansu do polskiej Ekstraklasy. Arka ma 7 punktów przewagi nad GKS-em Tychy, który plasuje się na 3. lokacie i jeżeli tutaj drużyna z Gdyni dopisze 3 punkty to będzie już praktycznie pewna powrotu do Ekstraklasy. Arka gra solidnie, a Podbeskidzie już praktycznie jest pewne spadku. Typuję wygraną Arki w tym meczu po kursie 1.69.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia kursy bukmacherskie

  • Wygrana Podbeskidzie Bielsko-Biała – 4.65
  • Remis – 3.80
  • Wygrana Arka Gdynia – 1.69
  • Powyżej 2.5 goli – 1.78
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.77
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Arki Gdynia (kurs 1.69). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Podbeskidzie Bielsko-Biała, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.65. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia to może liczyć na kurs 3.80. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.78, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.97.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy Podbeskidzie Bielsko-Biała, a Arką Gdynia w ramach 31. kolejki polskiej Fortuna 1. Ligi, odbędzie się 3. maja o 20:30 na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia przeprowadzi telewizja Polsat Sport 1.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!