Pobierz aplikację betfan na telefon
Walia – Austria: Zapowiedź oraz typy na półfinał baraży

W czwartek, 24 marca odbędą się mecze półfinałowe w ramach baraży do mistrzostw świata 2022 w Katarze. W tym tekście skupimy się na spotkaniu Walii z Austrią. Zapraszam na zapowiedź oraz typy na ten mecz.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Walia – Austria (24.03, 20:45) – Zapowiedź meczu

Mecz barażowy półfinałowy Walia – Austria zapowiada się niezwykle emocjonująco. Jest to spotkanie na wysokim poziomie, ponieważ obie reprezentacje występowały w turnieju finałowym Euro 2020. Dla obu ekip awans na mundial w Katarze to cel nadrzędny i z pewnością dla jednej z nich rozczarowaniem będzie pożegnanie się na etapie półfinału baraży.

Druga z nich zagra ze zwycięzcą pary Szkocja – Ukraina. Ze względu sytuację polityczną na Ukrainie, drugi mecz tej pary barażowej został przełożony na bliżej nieokreślony termin. Tak jak już wcześniej wspomniałem, spotkanie pomiędzy Walią a Austrią zapowiada się niezwykle ciekawie. Dodatkowym smaczkiem jest arbiter tego meczu, którym jest nasz rodak Szymon Marciniak.

Walia – Austria (24.03, 20:45) – Forma i ostatnie wyniki obu ekip

Ostatnie mecze Walii oraz Austrii to naturalnie zgrupowanie listopadowe i spotkania eliminacyjne do mistrzostw świata 2022. Walia oraz Austria rozegrały w listopadzie po dwa mecze. Walijczycy wygrali pewnie z Białorusią 5:1 oraz zremisowali z Belgią 1:1, dzięki czemu mogą zajęli drugie miejsce w grupie i mogą reprezentować swój kraj w barażach do tegorocznego mundialu.

Na Euro 2020 Walia pożegnała się z turniejem na etapie 1/8 finału po porażce z silną Danią. Dla Walijczyków sukcesem był awans z grupy, jednak na więcej tej ekipy nie było stać.

 

Austria z kolei wygrała dwa ostatnie listopadowe mecze, jednak całe eliminacje to bardzo słaba postawa tej reprezentacji, która ostatecznie skończyła tylko na czwartym miejscu w grupie, a w barażach do MŚ 2022 znalazła się tylko i wyłącznie dzięki wysokiej lokacie w Lidze Narodów.

Podczas Euro 2020 Austria, podobnie jak Walia, wyszła z grupy i zakończyła turniej na etapie 1/8 finału, przegrywając z przyszłymi mistrzami Europy, czyli Włochami.

Walia - Austria (24.03, 20:45) - Typ na mecz

2.78

WYGRANA WALII

betfan

 

Patrząc na ostatnie wyniki obu reprezentacji oraz na aktualną dyspozycję kluczowych graczy myślę, że minimalnym faworytem w tym starciu są Walijczycy. Smoki zagrają przed własną publicznością, co według mnie może okazać się ogromnym atutem. Austriacy wykazują również sporą niemoc w meczach wyjazdowych, a kursy u polskiego, legalnego bukmachera BETFAN na wygraną Walijczyków są naprawdę kuszące. Osobiście wydaję mi się, że warto skorzystać z typu na zwycięstwo Walii.

Transmisja: Polsat Sport Premium 3

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!